Już w najbliższy wtorek rusza kolejna edycja bezpłatnych szkoleń tenisowych dla dzieci i młodzieży z Powiatu Ostrołęckiego.
Szkolenie przeprowadzi Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Ostrołęce oraz 8 gmin na terenie których odbędą się szkolenia.
W terminie 18-21 sierpnia udział w szkoleniach wezmą dzieci i młodzież z gmin: Myszyniec, Kadzidło, Baranowo, Olszewo-Borki, a 24-27 sierpnia: Lelis, Rzekuń, Czerwin, Goworowo. Czytaj dalej „Bezpłatne szkolenie z gry w tenisa ziemnego w 8 gminach Powiatu Ostrołęckiego. Zapisz swoje dziecko!”

