Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe organizuje dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka już w przyszłym tygodniu bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży.
Zajęcia odbędą się na boisku wielofunkcyjnym – Orlik przy Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce. Czytaj dalej „Zajęcia Wakacyjne!”

