Wiktor Kosowski Zwycięzcą II Mistrzostw Ostrołęki!

Piękny wrześniowy weekend i wspaniały turniej mistrzowski na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce. Do rywalizacji w II Mistrzostwach Miasta Ostrołęki OPEN o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Pana Łukasza Kulka przystąpiło 28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Łomży, Rzekunia oraz Zambrowa. Wspaniała atmosfera podczas całych zawodów oraz niezwykle wysoki poziom turnieju obfitował w wiele wspaniałych spotkań, które gromko oklaskiwali licznie zgromadzeni kibice.

Zwycięzcą okazał się Wiktor Kosowski z Łomży, który rozegrał niesamowite zawody i pokonał kolejno: Piotra Szczepanka v/o, Paweł Murach 6:2. 6:4, w ćwierćfinale Bartek Murach 4:6 6:3 6:4, w półfinale Kamila Woźniaka 6:1 6:2 i w wielkim finale Rafała Duriasza z Ciechanowa 6:2 6:0. Natomiast Rafał w drodze do finału pokonał kolejno: Francois Legal 6:2 6:2, Krzysztofa Bułkowskiego 6:2 4:6 10:6, w ćwierćfinale Tomasz Pakieła 6:2 6:2 oraz w półfinale Krzysztofa Szkopka 6:3 6:2.

Cały turniej był niesamowicie atrakcyjny dla kibiców ale crème de la crème całego turnieju można okrzyknąć niezwykle zacięty i piękny dla oka ćwierćfinał Wiktora Kosowskiego z Bartkiem Murachem, gdzie zapachniało prawdziwym zawodowym tenisem, a zachwyt kibiców było widać niemal przy każdej wymianie.

Podziękowania dla Miasto Ostrołęka  na czele z Prezydentem Miasta Panem Łukasz Kulik  za ufundowanie pucharów, medali oraz atrakcyjnych nagród. Za tydzień Deblowe Mistrzostwa Miasta Ostrołęki o puchar Pana Prezydenta, już dziś zachęcamy chętne pary do zgłoszeń. Do zobaczenia za tydzień na korcie

 

Dodaj komentarz