Ewa Czajkowska wygrywa Turniej Singlowy Kobiet. Pola Drzyzguła najlepsza w kat. Pomarańczowej. Gabriel Zaremba triumfuje w kat. Młodzieżowej.

Ewa Czajkowska wygrywa Turniej Singlowy Kobiet.
Pola Drzyzguła najlepsza w kat. pomarańczowej.
Gabriel Zaremba triumfuje w kat. młodzieżowej.

Ogień na korcie i żar lejący się z nieba.
Czyli… Podsumowanie minionego weekendu na Ostrołęckich kortach.

To był długi i upalny weekend podczas którego rozegraliśmy kolejne 3 turnieje w 3 różnych kategoriach.

Przede wszystkim wielki szacunek i uznanie dla wszystkich zawodniczek i zawodników, a także opiekunów, rodziców oraz kibiców którym przyszło się mierzyć i wspierać swoje pociechy w tych niesamowicie trudnych warunkach.

Dziękujemy że byliście razem z nami.

Poniżej komplet wyników wszystkich rozegranych turniejów.

Turniej Singlowy Kobiet :

Gr.A

  1. Aniela Podolak
  2. Dorota Borowska
  3. Anna Gałan
  4. Pelaheia Shumeiko

Gr. B

  1. Ewa Czajkowska
  2. Greta Peczulis
  3. Aleksandra Kucharska
  4. Lila Gumkowska

Faza grupowa:
Peczulis – Gumkowska 6/4
Podolak – Gałan 2/6
Czajkowska – Kucharska 6/4
Borowska – Shumeiko 0/6
Kucharska – Gumkowska 7/6
Czajkowska – Peczulis 6/0
Podolak – Borowska 7/5
Gałan – Shumeiko 6/1
Peczulis – Kucharska 3/6
Czajkowska – Gumkowska 6/0
Podolak – Shumeiko 4/6
Gałan – Borowska 6/0 ( v/o )

Półfinały:
Czajkowska – Shumeiko 4/0 4/0
Gałan – Kucharska 4/3 3/4 5/10

Finał:
Czajkowska – Kucharska 4/0 4/0

Mecz o 3 miejsce:
Gałan – Shumeiko 4/1 4/1

Kat. Pomarańczowa

  1. Ala Załuska
  2. Pola Drzyzguła
  3. Tosia Drzyzguła
  4. Hania Ochenkowska
  5. Hela Klimowicz
  6. Hela Konarzewska

Pola – Tosia 3/0
Ala – Hania 3/2
Hela ( Klimowicz )- Hela ( Konarzewska ) 3/1
Pola – Ala 3/1
Hania – Hela ( Klimowicz ) 3/2
Tosia – Hela ( Konarzewska) 1/3
Hela ( Klimowicz ) – Ala 3/1
Tosia – Hania 3/0
Pola – Hela ( Konarzewska) 3/0
Tosia – Ala 1/3
Hela ( Konarzewska ) – Hania 0/3
Pola – Hela ( Klimowicz) 3/0
Hela ( Klimowicz ) – Tosia 3/0
Ala – Hela ( Konarzewska ) 3/1
Pola – Hania 3/0

1 miejsce – Pola Drzyzguła
2 miejsce – Hania Ochenkowska
3 miejsce – Hela Klimowicz

Kat. Młodzieżowa

Gr A

  1. Gabriel Zaremba
  2. Michał Biernacki
  3. Mateusz Rostkowski
  4. Lila Gumkowska

Gr. B

  1. Aniela Podolak
  2. Michał Olejniczak
  3. Stanisław Szwejkowski
  4. Jerzy Chełstowski

Zaremba – Biernacki 6/0
Podolak – Olejniczak 0/6
Rostkowski – Gumkowska 6/0
Szwejkowski – Chełstowski 0/6
Biernacki – Rostkowski 1/6
Olejniczak – Szwejkowski 4/0
Zaremba – Gumkowska 4/0
Podolak – Chełstowski 0/4
Zaremba – Rostkowski 4/0
Podolak – Szwejkowski 4/0
Olejniczak – Chełstowski 1/4
Biernacki – Gumkowska 4/3

Finał:
Zaremba – Chełstowski 4/1

Mecz o 3 miejsce:
Olejniczak – Rostkowski 4/1

Z racji na burzę i opady deszczu część gier przeniesiona została do hali, a mecze zostały skrócone.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkich za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Partnerem wydarzenia było Miasto Ostrołęka

559293990_1504211824678145_5987127760382875617_n

Podział na grupy i plan gier turniejów dla dzieci i młodzieży.

Podział na grupy i plan gier Turniejów dla dzieci i młodzieży.

Kat. Pomarańczowa

  1. Ala Załuska
  2. Pola Drzyzguła
  3. Tosia Drzyzguła
  4. Hania Ochenkowska
  5. Hela Klimowicz
  6. Hela Konarzewska

Gramy systemem każdy z każdym, 1 seta do 4, przy 3/3 tie break do 7.
Obowiązuje złota piłka, o ostatecznej kolejności decyduje układ tabeli po zakończeniu fazy grupowej.

Plan gier:

9.00
Pola – Tosia
Ala – Hania

9.30
Hela – Hela
Pola – Ala

10.00
Hania – Hela ( Klimowicz )
Tosia – Hela ( Konarzewska)

10.30
Hela ( Klimowicz ) – Ala
Tosia – Hania

11.00
Pola – Hela ( Konarzewska)
Tosia – Ala

11.30
Hela ( Konarzewska ) – Hania
Pola – Hela ( Klimowicz)

12.00
Hela ( Klimowicz ) – Tosia
Ala – Hela ( Konarzewska )

12.30
Pola – Hania

Kat. Młodzieżowa

Gramy 1 seta do 6, przy 6/6 tie break do 7, obowiązuje złota pilka.
Do półfinałów awansują dwie najlepsze osoby z każdej z grup.

Gr A

  1. Zaremba
  2. Biernacki
  3. Rostkowski
  4. Gumkowska

Gr. B

  1. Podolak
  2. Olejniczak
  3. Szwejkowski
  4. Chełstowski

Plan gier :

9.00
Zaremba – Biernacki

9.30
Podolak – Olejniczak

10.00
Rostkowski – Gumkowska

10.30
Szwejkowski – Chełstowski

11.00
Biernacki – Rostkowski

11.30
Olejniczak – Szwejkowski

12.00
Zaremba – Gumkowska

12.30
Podolak – Chełstowski
Zaremba – Rostkowski

13.00
Podolak – Szwejkowski
Olejniczak – Chełstowski
Biernacki – Gumkowska

13.30
1/2 Finału ( 1A-2B 2A-1B )

14.00
Finał i mecz o 3 miejsce

Do zobaczenia na korcie.

Aktualizacja grup i planu gier w związku z wycofaniem się dwóch zawodniczek.

‼️Aktualizacja grup i planu gier w związku z wycofaniem się dwóch zawodniczek‼️

Podział na grupy i plan gier Turnieju Singlowego Kobiet.

Gr. A

  1. Aniela Podolak
  2. Dorota Borowska
  3. Anna Gałan
  4. Pelaheia Shumeiko
    Gr. B
  5. Ewa Czajkowska
  6. Greta Peczulis
  7. Aleksandra Kucharska
  8. Lila Gumkowska
    W grupach gramy 1 pełnego seta, systemem każdy z każdym.
    Do półfinałów awansują po 2 najlepsze zawodniczki z każdej z grup.
    Mecze półfinałowe, finał oraz mecz o 3 miejsce gramy do 2 wygranych setów ( do 4 ), przy 3/3 tie-break do 7.
    W przypadku 3 seta gramy super tie-break do 10.
    Plan gier:
    9.00
    Peczulis – Gumkowska
    Podolak – Gałan
    Czajkowska – Kucharska
    10.00
    Borowska – Shumeiko
    Kucharska – Gumkowska
    Czajkowska – Peczulis
    11.00
    Podolak – Borowska
    Gałan – Shumeiko
    Peczulis – Kucharska
    12.00
    Czajkowska – Gumkowska
    Podolak – Shumeiko
    Borowska – Gałan
    13.00
    1/2 Finału
    ( 1A – 2B, 1B – 2A )
    14.00
    Finał i mecz o 3 miejsce
    Wszystkie zawodniczki prosimy o przybycie na miejsce minimum 15 minut przed wyznaczonym terminem spotkania.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Ostrołęka.

Do zobaczenia na korcie

552699140_1483964786702849_5893933860698684478_n

Turnieje dla dzieci i młodzieży już w najbliższą niedzielę.

‼️ Turnieje dla dzieci i młodzieży ‼️ już w najbliższą niedzielę.

‼️ 21.06.2026r. ( niedziela ) tradycyjnie gramy w trzech kategoriach wiekowych:

🟠pomarańczowa – do lat 10,
🟢zielona – do lat 12,
🟣młodzieżowa do lat 16

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie ☎️
pod numerem 690360260 lub
mailowo 📧 na ost.ostroleka@gmail.com.

Na zgłoszenia czekamy do soboty
(20.05.2026 r.) do godz. 16.00

Godziny rozpoczęcia gier dla poszczególnych kategorii opublikujemy po zakończeniu zapisów.

Serdecznie zapraszamy do udziału, dobra zabawa gwarantowana.

Udział w turniejach jest bezpłatny!

Partnerem wydarzenie jest Miasto Ostrołęka .

Do zobaczenia na kortach.

Turniej Singlowy Kobiet. Ruszają zapisy!!!

Turniej Singlowy Kobiet. Ruszają zapisy !!!

W sobotę – 20.06.2026 rozegrany zostanie kolejny turniej organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.
Tym razem do rywalizacji przystąpią Panie.

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku – 18.06.2026r. do godz. 19.30

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać pod nr tel. 722 055 267 ( SMS ) lub adres e-mail ost.ostroleka@gmail.com

Formuła turnieju uzależniona od liczby zgłoszeń.
Najprawdopodobniej grupowa.

Wpisowe :
40 zł – członkowie Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe
50 zł – pozostali

Zapraszamy do zabawy i wspólnej rywalizacji.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Ostrołęka.

Do zobaczenia na korcie.

Turniej Deblowy kat. OPEN dla Dąbrowskiego i Misztalewskiego

🎾☀️ Turniej Deblowy OST dla Dąbrowskiego i Misztalewskiego ☀️🎾

Piękna słoneczna pogoda, świetna atmosfera i mnóstwo sportowych emocji. Tak w skrócie można podsumować dzisiejszy Turniej Deblowy organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe na kortach MOSiR w Ostrołęce.

Choć na kortach trwała zacięta walka o każdy punkt, cały turniej rozgrywany był w cieniu wielkiego wydarzenia dla polskiego tenisa, finału Rolanda Garrosa z udziałem Mai Chwalińskiej. Już od samego rana wśród uczestników dominowały rozmowy o fantastycznej drodze Mai do finału i jej szansach na historyczny sukces. Przez ostatnie trzy tygodnie dostarczała ona polskim kibicom ogromnych emocji, wzruszeń i powodów do dumy. Na szczęście nasze rozgrywki zakończyły się przed rozpoczęciem finałowego meczu, dzięki czemu wszyscy mogli udać się do domów i wspólnie kibicować Mai w tym wyjątkowym dniu.

🎾 Wyniki fazy grupowej

Grupa A

  • Dąbrowski / Misztalewski – Mazuch / Charyton 4:1, 4:1
  • Dąbrowski / Misztalewski – Laskowski / Szczechowiak 1:4, 4:1, 13:11
  • Mazuch / Charyton – Laskowski / Szczechowiak 4:1, 4:2

Awans do półfinałów wywalczyły pary:
✅ Dąbrowski / Misztalewski
✅ Mazuch / Charyton

Grupa B

  • Galarski / Rępa – Bułkowski / Łukaszewski 4:1, 4:3
  • Galarski / Rępa – Górski / Jezierski 3:4, 4:1, 10:3
  • Bułkowski / Łukaszewski – Górski / Jezierski 4:1, 4:2

Awans do półfinałów wywalczyły pary:
✅ Galarski / Rępa
✅ Bułkowski / Łukaszewski

🏆 Półfinały
Dąbrowski / Misztalewski – Bułkowski / Łukaszewski 4:1, 4:3

Mazuch / Charyton – Galarski / Rępa 4:3, 4:2

🥇 Wielki finał
Dąbrowski / Misztalewski – Mazuch / Charyton 4:2, 4:1

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców – Daniela Dąbrowskiego i Mirka Misztalewskiego, którzy przez cały turniej prezentowali bardzo równą i skuteczną grę. Wielkie brawa należą się również finalistom Mirkowi Mazuchowi i Piotrowi Charytonowi oraz wszystkim uczestnikom, którzy stworzyli znakomite widowisko i pokazali prawdziwego ducha sportowej rywalizacji.

👏 Dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę, zaangażowanie, wzajemny szacunek i fantastyczną atmosferę. Dziękujemy Miasto Ostrołęka naszemu Partnerowi w dzisiejszym wydarzeniu.

Na zakończenie kilka słów dla Mai Chwalińskiej. Wynik finału nie zmienia faktu, że zapisałaś się w historii polskiego i światowego tenisa. Przez ostatnie tygodnie pokazałaś odwagę, charakter i ogromne serce do walki. Dałaś kibicom chwile, które pozostaną w pamięci na długie lata. Czasem największe zwycięstwa nie mierzy się pucharami, lecz inspiracją, jaką daje się innym. Dziękujemy za te emocje i za to, że mogliśmy być częścią tej pięknej tenisowej przygody. Jesteś i na zawsze pozostaniesz w sercach kibiców na całym świecie. ❤️🎾

Do zobaczenia na kolejnych turniejach OST!

Podział na grupy i plan gier Turnieju Deblowego kat. OPEN

Gr. A

704107864_1704634927969166_7369074114750056940_n
  1. Dąbrowski/Misztalewski
  2. Mazuch/Ciężar
  3. Laskowski/Szczechowiak

Gr. B

  1. Galarski/Rępa
  2. Bułkowski/Łukaszewski
  3. Górski/Jezierski

Plan gier :

9.30
Dąbrowski/Misztalewski – Laskowski/Szczechowiak
Bułkowski/Łukaszewski – Górski/Jezierski

10.30
Mazuch/Ciężar – Dąbrowski/Misztalewski
Galarski/Rępa – Bułkowski/Łukaszewski

11.30
Mazuch/Ciężar – Laskowski/Szczechowiak
Galarski/Rępa – Górski/Jezierski

12.30
1/2 Finału ( 1A-2B 2A-1B )

13.30
Finał

Gramy do 2 wygranych setów do 4, przy 3/3 tie-break do 7. W przypadku 3 seta gramy super tie-break do 10.

Wszystkich zawodników prosimy o punktualne przybycie na miejsce spotkania.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Ostrołęka.

Do zobaczenia na korcie.

Rafał Sitarz z pucharem Prezesa OST. Dariusz Rostkowski wygrywa Turniej pocieszenia. Podwójny tytuł Michała Olejniczaka w kat. zielonej i młodzieżowej. Marcel Niedzielski triumfuje w kat. pomarańczowej

Czyli… Podsumowanie weekendu na Ostrołęckich kortach.

W miniony weekend rozegraliśmy aż 5 turniejów, w 4 różnych kategoriach.

W sobotę do rywalizacji stanęli panowie.
Puchar Prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego powędrował do Rafała Sitarza.
Rafał rozegrał bardzo dobre, równe zawody, czego zwieńczeniem był mecz finałowy w którym pokonał Mateusza Matyczaka.

W turnieju pocieszenia triumfował Dariusz Rostkowski. W meczu finałowym pokonując swojego kolegę i sparingpartnera Adriana Mielnickiego. Było to nieoczekiwanie, aczkolwiek jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, i najlepszy dowód na to że ciężka praca i trening wcześniej czy później przyniesie rezultaty.

W niedzielę do gry przystąpił młody tenisowy narybek.
Rywalizacja toczyła się w 3 kategoriach wiekowych.

W kategorii pomarańczowej bezapelacyjnym zwycięzcą został Marcel Niedzielski, który w meczu finałowym pokonał Janka Puchalskiego.

W kategorii zielonej oraz młodzieżowej podwójny tytuł zgarnął Michał Olejniczak.
Oba zwycięstwa bardzo pewne i jak najbardziej zasłużone.

Podziękowania i wielkie brawa zarówno dla wszystkich zawodników, zawodniczek, jak i rodziców oraz kibiców.

Dziękujemy, za wspólną sportową rywalizację i spędzony razem czas.

W galerii zdjęć komplet wyników poszczególnych turniejów.

My natomiast nie zwalniamy tempa i już za tydzień tj. 06.06.2026r. rozegramy kolejny turniej.

Tym razem rywalizować będziemy w grze podwójnej.
Przy okazji przypominamy, o trwających już zapisach do tego turnieju.
Informacje w poście poniżej.

Do zobaczenia na korcie.

Partnerem wydarzenia było Miasto Ostrołęka.

Turniej Deblowy kat. OPEN już w najbliższą sobotę – 06.06.2026r.

Turniej Deblowy kat. OPEN
już w najbliższą sobotę – 06.06.2026r.

Ruszają zapisy !!!

Turniej zostanie rozegrany na kortach ziemnych przy ul. Hallera 10.

Zgłoszenia tradycyjnie do czwartku poprzedzającego turniej tj.
04.06.2026r. do godz. 19.30.

Zgłoszenia przyjmowane są :

telefonicznie ☎️ pod numerem 7️⃣2️⃣2️⃣0️⃣5️⃣5️⃣2️⃣6️⃣7️⃣
lub mailowo 📧 na ost.ostroleka@gmail.com.

Formuła uzależniona od liczby zgłoszeń, najprawdopodobniej grupowa.

Wpisowe dla członków OST – 40 zł / osoba, pozostali – 50 zł / osoba.

Losowanie grup/par nastąpi po zakończeniu zapisów.

Ewentualne pytania prosimy kierować pod nr tel. lub adres e-mail podany do zgłoszeń.

Zapraszamy do udziału, dobra zabawa gwarantowana.

Do zobaczenia na korcie.

Partnerem wydarzenia jest Miasto Ostrołęka.

Podział na grupy i plan gier Turniejów dla dzieci i młodzieży

Podział na grupy i plan gier Turniejów dla dzieci i młodzieży.

Kat. Pomarańczowa

Gr. A

  1. Helena Klimowicz
  2. Alicja Załuska
  3. Jan Puchalski
  4. Hania Ochenkowska

Gr. B

  1. Helena Konarzewska
  2. Marcel Niedzielski
  3. Iwo Dąbrowski

Gramy 1 seta do 4, przy 3/3 tie-break do 7.
Obowiązuje złota piłka.
Do 1/2 finału awansują miejsca 1 i 2.

Plan gier:

9.00
Załuska – Klimowicz
Puchalski – Ochenkowska
9.30
Klimowicz – Puchalski
Załuska – Ochenkowska
10.00
Konarzewska – Dąbrowski
Ochenkowska – Klimowicz
10.30
Konarzewska – Niedzielski
Załuska – Puchalski
11.00
Dąbrowski – Niedzielski
11.30
1/2 finału
12.00 Finał

Kat. Zielona

  1. Danilla Mikhalevicha
  2. Michał Olejniczak
  3. Marcel Niedzielski

Gramy systemem każdy z każdym, 1 seta do 6, przy 6/6 tie-break do 7. Obowiązuje złota piłka.

Plan gier:

11.30
Niedzielski – Olejniczak
12.00
Mikhalevicha – Olejniczak
12.30
Niedzielski – Mikhalevicha

Kat. Młodzieżowa

  1. Michał Biernacki
  2. Aniela Podolak
  3. Lila Gumkowska
  4. Michał Olejniczak

Gramy systemem każdy z każdym, 1 seta do 6, przy 6/6 tie-break do 7. Obowiązuje złota piłka

Plan gier:
9.00
Biernacki – Podolak
9.30
Gumkowska – Olejniczak
10.00
Gumkowska – Biernacki
10.30
Olejniczak – Podolak
11.00
Podolak – Gumkowska
Olejniczak – Biernacki

Wszystkich uczestników prosimy o punktualne przybycie na miejsce.

Do zobaczenia na korcie !

Partnerem wydarzenia jest Miasto Ostrołęka.