Ewa Czajkowska wygrywa Turniej Singlowy Kobiet.
Pola Drzyzguła najlepsza w kat. pomarańczowej.
Gabriel Zaremba triumfuje w kat. młodzieżowej.
Ogień na korcie i żar lejący się z nieba.
Czyli… Podsumowanie minionego weekendu na Ostrołęckich kortach.
To był długi i upalny weekend podczas którego rozegraliśmy kolejne 3 turnieje w 3 różnych kategoriach.
Przede wszystkim wielki szacunek i uznanie dla wszystkich zawodniczek i zawodników, a także opiekunów, rodziców oraz kibiców którym przyszło się mierzyć i wspierać swoje pociechy w tych niesamowicie trudnych warunkach.
Dziękujemy że byliście razem z nami.
Poniżej komplet wyników wszystkich rozegranych turniejów.
Turniej Singlowy Kobiet :
Gr.A
- Aniela Podolak
- Dorota Borowska
- Anna Gałan
- Pelaheia Shumeiko
Gr. B
- Ewa Czajkowska
- Greta Peczulis
- Aleksandra Kucharska
- Lila Gumkowska
Faza grupowa:
Peczulis – Gumkowska 6/4
Podolak – Gałan 2/6
Czajkowska – Kucharska 6/4
Borowska – Shumeiko 0/6
Kucharska – Gumkowska 7/6
Czajkowska – Peczulis 6/0
Podolak – Borowska 7/5
Gałan – Shumeiko 6/1
Peczulis – Kucharska 3/6
Czajkowska – Gumkowska 6/0
Podolak – Shumeiko 4/6
Gałan – Borowska 6/0 ( v/o )
Półfinały:
Czajkowska – Shumeiko 4/0 4/0
Gałan – Kucharska 4/3 3/4 5/10
Finał:
Czajkowska – Kucharska 4/0 4/0
Mecz o 3 miejsce:
Gałan – Shumeiko 4/1 4/1
Kat. Pomarańczowa
- Ala Załuska
- Pola Drzyzguła
- Tosia Drzyzguła
- Hania Ochenkowska
- Hela Klimowicz
- Hela Konarzewska
Pola – Tosia 3/0
Ala – Hania 3/2
Hela ( Klimowicz )- Hela ( Konarzewska ) 3/1
Pola – Ala 3/1
Hania – Hela ( Klimowicz ) 3/2
Tosia – Hela ( Konarzewska) 1/3
Hela ( Klimowicz ) – Ala 3/1
Tosia – Hania 3/0
Pola – Hela ( Konarzewska) 3/0
Tosia – Ala 1/3
Hela ( Konarzewska ) – Hania 0/3
Pola – Hela ( Klimowicz) 3/0
Hela ( Klimowicz ) – Tosia 3/0
Ala – Hela ( Konarzewska ) 3/1
Pola – Hania 3/0
1 miejsce – Pola Drzyzguła
2 miejsce – Hania Ochenkowska
3 miejsce – Hela Klimowicz
Kat. Młodzieżowa
Gr A
- Gabriel Zaremba
- Michał Biernacki
- Mateusz Rostkowski
- Lila Gumkowska
Gr. B
- Aniela Podolak
- Michał Olejniczak
- Stanisław Szwejkowski
- Jerzy Chełstowski
Zaremba – Biernacki 6/0
Podolak – Olejniczak 0/6
Rostkowski – Gumkowska 6/0
Szwejkowski – Chełstowski 0/6
Biernacki – Rostkowski 1/6
Olejniczak – Szwejkowski 4/0
Zaremba – Gumkowska 4/0
Podolak – Chełstowski 0/4
Zaremba – Rostkowski 4/0
Podolak – Szwejkowski 4/0
Olejniczak – Chełstowski 1/4
Biernacki – Gumkowska 4/3
Finał:
Zaremba – Chełstowski 4/1
Mecz o 3 miejsce:
Olejniczak – Rostkowski 4/1
Z racji na burzę i opady deszczu część gier przeniesiona została do hali, a mecze zostały skrócone.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkich za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe
Partnerem wydarzenia było Miasto Ostrołęka











