Magda Biedrzycka Zwycięzcą Turnieju w kategorii „czerwonej”, Borys Michalik Zwycięzcą Turnieju w kategorii „pomarańczowej”, a Kuba Bieżuński Zwycięzcą Turnieju Młodzieżowego!

W ubiegłą niedzielę na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki, Pana Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Turniej Młodzieżowy do lat 16: 🎾
1. Jakub Bieżuński (Ostrołęka)
2. Emilia Pecura (Ostrów Mazowiecka)
3. Borys Michalak (Ostrołęka)

 

Kategoria „Pomarańczowa” :
1. Borys Michalik (Ostrołęka)
2. Julian Żerański (Ostrołęka)
3. Oliwier Jasionek (Łomża)

 

Kategoria „Czerwona”:
1. Magda Biedrzycka (Łomża)
2. Julek Żeranski (Ostrołęka)
3. Marcel Mynyk (Ostrołęka)

 

Znów znakomity występy naszych tenisistów, kolejny tytuł Kuby Bieżuńskiego, który powoli staje się „dominatorem” turniejów młodzieżowych, kolejne dwa puchary i kolejne zwycięstwo w kategorii „pomarańczowej” Borysa Michalika, dwa puchar Juliana Żerańskiego, puchar Marcela Mynyka, który ciężko trenuje i trzymamy kciuki żeby z każdym turniejem było jeszcze lepiej.

 

Dziękujemy wszystkim rodzicom za poświęcony czas i dzielne wspieranie swoich małych tenisistów. Wielkie podziękowania dla trenerów Leszka Bieżuńskiego, Jakuba Noska za sprawne poprowadzenie zawodów oraz dla Krzysztofa Bułkowskiego, który z ramienia MZOS-TiIT w Ostrołęce wspomagał prowadzenie zawodów.

 

Podziękowania dla Miasto Ostrołęka za ufundowanie nagród i pucharów na czele z Prezydentem Miasta Panem Łukaszem Kulikiem oraz dla Wiceprezydenta Miasta Pana Maciej Kleczkowski, który reprezentował Miasto Ostrołękę wręczając puchary, medale oraz nagrody dla najlepszych tenisistów turnieju. Świetna robota hurtowniapilkarska.com i jak zawsze piękne puchary i medale.

Dodaj komentarz