Znakomite otwarcie naszej drużyny w Drużynowych Mistrzostwach Polski PLT

To był kolejny weekend wypełniony po brzegi tenisem na Ostrołęckich kortach. Najpierw w sobotę rozegraliśmy VII Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego, a w niedzielę drużyna Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego, rozegrała mecz z drużyną Garwolińskiej Akademi Tenisa ( GAT Garwolin ) w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski PLT. To był wymarzony start naszej ekipy. Wygraliśmy i to bardzo zdecydowanie. Przypomnijmy, pojedynek składał się z 9 spotkań, 6 meczy singlowych, 2 meczy deblowych oraz 1 miksta. Każdy z naszych zawodników dołożył swoją cegiełkę do wygranej.

Wygraliśmy 5 meczy singlowych, wszystkie w stosunku 2/0, zarówno w obu meczach deblowych jak i mikście również górą nasi ? przegraliśmy tylko jeden mecz singlowy, ale tu należy docenić klasę przeciwnika. Wielkie brawa dla całej naszej drużyny. Pokazaliście moc. Naszą drużynę reprezentowali: Edyta Grabowska, Bogumił Podolak, Rafał Boryszewski, Maciek Kurowicki, Krzysztof Brakoniecki i niekwestionowany lider naszej ekipy Kamil Woźniak.

Poniżej komplet wyników:

Krzysztof Brakoniecki – Robert Bątruk 6/3 6/0

Kamil Woźniak – Marcin Władziński 6/0 6/1

Edyta Grabowska – Katarzyna Michalik 6/1 6/3

Maciek Kurowicki – Grzegorz Matosek 6/3 6/2

Rafał Boryszewski – Olaf Wysokiński 6/0 6/1

Bogumił Podolak – Aleksander Traczyk 2/6 0/6

Brakoniecki/Woźniak – Bątruk/Władziński 6/0 6/1

Grabowska/Kurowicki – Michalik/Matosek 6/3 6/0

Boryszewski/Podolak – Traczyk/Wysokiński 2/6 7/6 10/6

Dodaj komentarz