Bezpłatne zajęcia z zakresu nauki gry w tenisa ziemnego organizowanego przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy wsparciu Miasto Ostrołęka

Ruszają zapisy na bezpłatne zajęcia z zakresu nauki gry w tenisa ziemnego organizowanego przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy wsparciu Miasto Ostrołęka. Zgłoszenia pod nr 722055267 (SMS) lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com W zgłoszeniu prosimy podać nr kontaktowy oraz imię, nazwisko i wiek dziecka/dzieci.

Zajęcia odbywać się będą w dniach 17.07-21.07.2023r. na orliku przy SP nr 2, ul. Papiernicza w godzinach od 10.00 do 13.00. Pierwszego dnia wszystkich chętnych zapraszamy na godzinę 10.00, po pierwszym dniu zajęć dokonany zostanie podział na poszczególne grupy dopasowane pod kątem wieku czy umiejętności. W ostatnim dniu zajęć odbędzie się mini turniej ( gry i zabawy ). Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży od lat 5 do 18. Jest to pierwsze z wielu bezpłatnych szkoleń jakie Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przygotowało w okresie wakacyjnym dla dzieci i młodzieży zarówno z terenu naszego miasta jak i całego powiatu.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Tenis to sport, który w ostatnim czasie niezwykle zyskał na popularności, warto sprawdzić swoje umiejętności i poznać ten piękny sport, warto również śledzić naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku, aby być na bieżąco. Do zobaczenia na korcie.

Dodaj komentarz