Łukasz Kazberuk z Białegostoku zwyciężył w VII Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego kat. OPEN.

W ubiegłą sobotę tj 24.06.2023r. rozegrane zostały VII Mistrzostwa Powiat Ostrołęcki w tenisie ziemnym kat. OPEN, organizacja imprezy możliwa była dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Ostrołęce na czele ze Starostą Ostrołęckim Stanisławem Kubłem. Serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz owocną i długoletnią współpracę.

Sam turniej obfitował przede wszystkim w mnóstwo walki, byliśmy świadkami wielu długich i wyrównanych pojedynków, pełnych zaciekłej rywalizacji. W finale spotkali się wspomniany wcześniej Łukasz Kazberuk z broniącym honoru Ostrołęki Danielem Dąbrowskim. Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu zwyciężył reprezentant Białegostoku 4/6 6/4 10/4.

Poniżej krótka fotorelacja oraz o komplet wyników.

Wszystkim uczestnikom i kibicom dziękujemy za rywalizację i wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe . Przypominamy, że kalendarz organizowanych przez nas imprez dostępny jest na naszej stronie internetowej tenis-ostroleka.pl. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na FB aby być na bieżąco z organizowanymi przez nas wydarzeniami. Do zobaczenia na korcie.

Dodaj komentarz