Artur Krasowski zwycięzcą VI Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Artur Krasowski zwycięzcą VI Mistrzostw Powiatu Ostrołęckiego w tenisie ziemnym w kat. OPEN. Partnerem wydarzenia tradycyjnie było Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, które nieprzerwanie od kilku lat wspiera nasze działania za co serdecznie dziękujemy.

W sobotę 25.06.22r. przy upale sięgającym 35 stopni odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w tenisie ziemnym. Po całodziennej morderczej rywalizacji najlepszy okazał się Artur Krasowski z Białegostoku, który po drodze do finału stoczył 4 pojedynki, w tym 3 z nich na pełnym dystansie, eliminując przy okazji swojego kolegę, skądinąd innego Białostoczanina Wojtka Liska, w finale pokonując Tomasza Szabłowskiego z Zambrowa w stosunku 6/3 6/3.

Droga do finału Tomka wydawała się być nieco łatwiejsza, jednak trudy meczu półfinałowego z Karolem Bikowskim zakończonego wynikiem 7/6 3/6 15/13 spowodowały, iż to jego finałowy przeciwnik zachował więcej sił i ostatecznie zwyciężył. Mimo bardzo trudnych warunków byliśmy świadkami kilku naprawdę dobrych pojedynków. Wielkie brawa i słowa uznania dla wszystkich zawodników, którzy w tych ekstremalnych warunkach pogodowych podjęli się rywalizacji.

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Ostrołęce, dzięki którego wsparciu rozegraliśmy turniej. W załączeniu drabinka z kompletem wyników oraz krótka fotorelacja, a już niebawem ukaże się relacja z dzisiejszego turnieju dla dzieci i młodzieży, które podobnie jak ich starsi koledzy rywalizowali o tytuł Mistrza Powiatu Ostrołęckiego w 3 kategoriach wiekowych.

Dodaj komentarz