Turnieje dla dzieci i młodzieży w VI Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego

W niedzielę – 26.06.2022r. rozegrane zostały turnieje dla dzieci i młodzieży w VI Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego
w kategoriach:

– pomarańczowej (do lat 10)
zielonej (do lat 12)
młodzieżowej (do lat 16)

Pogoda podobnie jak w sobotę przy turnieju OPEN przyprażyła pięknym upalnym słońcem. Dlatego wielkie słowa uznania i ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom i zawodniczkom, którzy nie tylko zmierzyli się ze sobą ale też z niesamowitym upałem. Tego dnia do rywalizacji przystąpiło 25 młodych adeptów tenisa, a niektórzy podjęli się rywalizacji w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii pomarańczowej najlepsza drugi raz z rzędu okazała się Lila Gumkowska pokonując w finale Artura Cieślika 7/0 7/3, w kategorii zielonej także po raz drugi z rzędu zwyciężył Oliwier Iglik pokonując w finale Gabriela Zarembę 7/5 7/5, natomiast w kategorii młodzieżowej zwyciężył niepokonany od dłuższego czasu Kuba Bieżuński, wygrywając w finale z Borysem Michalikiem 10/4 10/8.

Mimo upalnej aury młodzi zawodnicy i zawodniczki stworzyli niesamowite widowisko, a nie które mecze poziomem ocierały się o tenis seniorski. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom oraz rodzicom za wspaniałą atmosferę podczas turnieju i poświęcony czas, zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.
Poniżej skrócone wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach.