Przed nami ostatnia impreza, jednodniowy turniej deblowy OPEN na zakończenie sezonu na kortach ziemnych!

Przed nami ostatnia impreza, jednodniowy turniej deblowy OPEN na zakończenie sezonu na kortach ziemnych, który odbędzie się w dniu 9 października na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce. Zgłoszenia jak zawsze do czwartku ( 7 października) do godziny 19:30 telefonicznie pod numerem 722 055 267 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com.


Wpisowe dla członków OST wynosi 15 zł, natomiast dla pozostałych zawodników 25 zł. Podczas turnieju odbędzie się grill oraz podsumowanie sezonu ligowego OST wraz z wręczenie nagród dla najlepszych zawodników ligi 1,2 i 3.

Przy okazji pragniemy poinformować o wielkim sukcesie deblowym naszego najlepszego młodzieżowca Jakuba Bieżuńskiego, który wspólnie Jakubem Nowakiem (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) zajęli trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików do lat 14 na turnieju organizowanym przez KT Break Warszawa w dniach 18-20 września br. Warto podkreślić, że para Jakub z Jakubem przegrali w półfinale z późniejszymi zwycięzcami całej imprezy Mikołajem Owramko i Joachim Szamborskim.

Brawa dla Leszka Bieżuńskiego, który cały czas wspaniale czuwa nad rozwojem Jakuba i jego siostry Pauliny, która stara się gonić sukcesami starszego brata.

Dodaj komentarz