BARTEK MURACH MISTRZEM MASTERS 2021

Mino chłodnej aury pogodowej to było przepiękne zwieńczenie całego sezonu na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce. Na początku w piątek i sobotę gry toczyły się w grupach gdzie padły następujące rozstrzygnięcia:

Grupa A:
1. Bartek Murach (awans do półfinału)
2. Kamil Woźniak (awans do półfinału)
3. Mariusz Sierzputowski mecz o miejsca 5-6
4. Marcin Jasionek mecz o miejsca 7-8

 

Wyniki meczy grupowych:
Murach-Jasionek 6:0 6:1
Woźniak-Sierzputowski 6:1 6:1
Murach-Sierzputowski 6:2 6:2
Woźniak-Jasionek 6:0 6:1
Sierzputowski-Jasionek 6:4 6:4
Murach-Woźniak 7:6 6:4

 

Grupa B:
1, Mateusz Matyczak (awans do półfinału)
2. Daniel Dąbrowski (awans do półfinału)
3. Krzysztof Bułkowski mecz o miejsca 5-6
4. Krzysztof Brakoniecki mecz o miejsca 7-8

 

Wyniki meczy grupowych:
Dąbrowski-Bułkowski 6:1 6:2
Matyczak-Brakoniecki 6:1 6:0
Bułkowski-Brakoniecki 6:1 6:0
Matyczak-Dąbrowski 6:1 6:1
Dąbrowski-Brakoniecki 6:1 6:2
Matyczak-Bułkowski 6:1 6:1

 

W niedzielę 19 września, została rozegrana faza pucharowa turniej MASTERS 2021. Niesamowite mecze, mnóstwo emocji, przepiękne zagrania oraz zwroty akcji, a także walka ze swoimi słabościami czyli wszystko czego mogą wymagać kibice od turnieju mistrzów.

 

Na początek bardzo ciekawy i emocjonujący półfinał Mateusza Matyczaka i Kamila Woźniaka, gdzie po długiej i wyczerpującej batalii górą okazała się Mateusz zwyciężając 6:3 5:7 6:4. Następnie w pojedynku o 7 miejsce Krzysztof Brakoniecki pokonał Marcina Jasionka 6:1 6:2, natomiast w meczu o miejsce piąte górą był Krzysztof Bułkowski pokonują Mariusza Sierzputowskiego 6:2 6:4.

W drugim półfinale miał się spotkać Bartek Murach oraz Daniel Dąbrowski, jednak daniel z powodu kontuzji musiał oddać mecz walkowerem i tym samym zajął 4 miejsce a Kamil Woźniak miejsce 3. Na koniec w ostatnim meczu turnieju i zarazem wielkim finale spotkali się, Mateusz Matyczak oraz Bartek Murach, którzy jak przystało na mistrzów zaprezentowali kawał dobrego tenisa licznie zgromadzonym kibicom. W przepięknym stylu w dwóch setach zwyciężył Bartek pokonując Mateusza 6:1 6:3 i mógł świętować zwycięstwo w Turnieju Masters 2021.

 

Wielkie podziękowania dla sponsorów imprezy:
Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował pamiątkowe patery oraz medale dla wszystkich uczestników.
Paweł Niewiadomski – Klub Radnych „Nasza Ostrołęka”, który ufundował nagrodę za I miejsce w wysokości 1000 zł.
Radnej Klubu „Ostrołęka dla Wszystkich” Ewa Szatanek, która ufundowała nagrodę za II miejsce w wysokości 500 zł.
Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki na czele z Przewodniczącym MRM Bartosz Śnieciński, za ufundowanie nagrody za III oraz V miejsce o łącznej wartości 400 zł.
RADA OSIEDLA STARE MIASTO OSTROŁĘKA na czele z Przewodniczącą Zarządu Anna Mynyk, która ufundowała nagrodę za zajęcie IV miejsca o wartości 200 zł.

 

Dziękujemy Wszystkim zawodnikom oraz kibicom za cały sezon i już szykujemy się do następnego

Dodaj komentarz