Jędrzej Nowak na polskich kortach

W dniach 13-18 sierpnia we Wrocławiu odbyły się 37 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski. Jędrzej Nowak w swojej kategorii wiekowej 80+ zdobył trzecie miejsce. W ćwierćfinale Ostrołęczanin ograł Wróblewskiego Ksawerego 6:1, 6:1, a w półfinale musiał uznać wyższość Jana Adamka przegrywając z nim 3:6, 1:6.

Przy okazji turnieju, Jędrzej Nowak otrzymał nagrodę od Polskiego Związku Tenisowego za zajęcie pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej w roku 2020.

Bezpośrednio po zakończonych zmaganiach w województwie Dolnośląskim, były prezes OST ruszył do stolicy kraju, gdzie w dniach 20-24 sierpnia rywalizował w międzynarodowym turnieju Warsaw Cup. Jędrzej Nowak zajął trzecie miejsce kończąc swoją przygodę w turnieju trafiając po raz trzeci w tym sezonie na Jana Adamka, na którego grę po raz kolejny nie znalazł odpowiedzi przegrywając 2:6, 2:6. Po drodze jednak, Jędrzej Nowak stoczył zwycięski bój z Pakietą Zbyszkiem wygrywając 6:3, 1:6, 12:10 wykorzystując dopiero trzecią piłkę meczową i samemu broniąc jednej meczowej w super tie-breaku.

Gratulujemy i czekamy na wiecęj!

Dodaj komentarz