Tenisowe singlowe mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Najlepsi tenisiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego przystąpią do rywalizacji w mistrzostwach miasta. Rywalizacja zostanie przeprowadzona na kortach tenisowych przy ulicy Hallera, a najwyżej rozstawionym zawodnikiem rywalizacji będzie Jordan Czapski.

Do mistrzostw może zgłosić się każdy, kto chce ma ochotę sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi tenisistami sklasyfikowanymi w rankingu open. Obecnie liderem jest Jordan Czapski z dorobkiem 92 punktów. Na drugim miejscu plasuje się Kamil Woźniak – 68 oczek, a trzeci jest Krzysztof Bułkowski – 62 pkt. Kolejne miejsca w klasyfikacji zajmują Bartosz Murach – 58 pkt., Adam Otłowski – 50 pkt., Mateusz Matyczak – 46 pkt., Konrad Czapski – 44 pkt. i Jakub Nosek – 38 pkt.

Turniej będzie ostatnią szansą na kwalifikację do Mastersa. W efekcie batalia pomiędzy poszczególnymi zawodnikami zapowiada się niezwykle emocjonująco. Impreza kończąca sezon z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów całego sezonu została zaplanowana na weekend 22-24 września na kortach ziemnych przy ulicy Halera.

W ostatnich mistrzostwach miasta Ostrołęki zwyciężył Jordan Czapski, który w finale pokonał Rafała Wyrębka 6:3 6:1. Emocji z pewnością nie zabraknie również tym razem. Sponsorami imprezy są Miasto Ostrołęka, Piekarnia Kurpiowska Serafin oraz FastDietFood. Patronat medialny objął portal Moja-Ostroleka.pl.

Zgłoszenia do singlowych mistrzostw Ostrołęki należy dokonać do czwartku, 31 sierpnia do godz. 21.00 mailowo na ost.ostroleka@gmail.com oraz telefonicznie/sms 722 055 267. Drabinka i plan gier zostaną opublikowane w piątek, 1 września w naszym serwisie sportowym. Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 2-3 września.

Dodaj komentarz