Tenisowe zmagania na kortach ziemnych. Dołącz

Aktywnie tegoroczne wakacje zakończą dzieci i młodzież dla których Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z MZOSTiIT zaplanowało turnieje młodzieżowy i mini tenisa. Rywalizacja zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera.

W niedzielę, 3 września do rywalizacji przystąpią juniorzy i najmłodsi zawodnicy w turnieju mini tenisa. Zgłoszenia do turnieju w tych kategoriach należy kierować na adres stowarzyszenia ost.ostroleka@gmail.com lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek). Udział w turnieju młodzieżowym i mini tenisa jest bezpłatny!

– Chcemy serdecznie zaprosić na turnieju dzieci i młodzież, przede wszystkim tych, którzy uczestniczyli w Wakacyjnych Szkołach Tenisa w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim – podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. – Będzie to ostatnia impreza w sezonie letnim dla najmłodszych adeptów tenisa ziemnego na ostrołęckich kortach.

Sponsorem głównym imprezy jest Miasto Ostrołęka. Sponsorami wspierającymi Piekarnia Kurpiowska Serafin i FastDietFood. Patronat medialny nad imprezą objął portal Moja Ostrołęka.

Dodaj komentarz