Rakiety poszły w ruch w Łysych (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe uruchomiło kolejne zajęcia w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. Tym razem rakiety poszły w ruch w gminie Łyse dzięki wsparciu lokalnych firm, który zależy na rozwoju sportu. Treningi cieszą się dużym zainteresowaniem.

Podczas pierwszych zajęć na orliku pojawiło się blisko dwudziestu adeptów tenisa ziemnego, którzy do zakończenia wakacji będą trenować pod okiem doświadczonego szkoleniowca Jordana Czapskiego.– Dzięki wsparciu lokalnych firm, które chcą rozwijać tenis ziemny w Łysych mogliśmy po raz kolejny zaprosić dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia czasu w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa – podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski.

Piekarnia Kurpiowska Serafin – Andrzej Żubrowski, Pieczywo Kurpiowskie Janusz Aptacy, Mirex Mirosław Mazuch i Pom-Bruk Janusz Nicewicz to firmy, które podjęły się sfinansowania Wakacyjnej Szkoły Tenisa. W efekcie dzieci i młodzież mogą trenować całkowicie bezpłatnie, a Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe mogło zabezpieczyć niezbędny sprzęt do ćwiczeń na korcie dla każdego uczestnika.

Szkolenie odbywa się na orliku przy ZSP w Łysych przy ulicy St. Krupki 2. Do szkolenia można jeszcze dołączyć kierując zgłoszenie do Sławomira Dymarczyka pod numerem tel. 506 594 770. Wakacyjna Szkoła Tenisa w gminie Łyse dzięki wsparciu sponsorów ma miejsce już już po raz drugi. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadziło podczas tegorocznych wakacji szkolenia w już czterech gminach powiatu ostrołęckiego tj. Lelisie, Olszewo-Borkach, Myszyńcu i Kadzidle oraz w mieście Ostrołęka. We wspomnianych przypadkach partnerem wydarzenia był samorząd lokalny, który dba o rozwój sportu i możliwość aktywnego spędzenia czasu przez dzieci i młodzież.

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na korcie ZSP w Łysych (22.08.2017)

Dodaj komentarz