Debliści powalczą w Mistrzostwach Ostrołęki. Dołącz

Najlepsze pary deblowe z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego już w najbliższy weekend przystąpią do rywalizacji w mistrzostwach miasta. Po rocznej przerwie impreza powraca na obiekt przy ulicy Hallera, a na kortach ziemnych szykują się bardzo duże emocje.

W ubiegłym sezonie najlepsi okazali Bartosz Nowak w parze z Maciejem Leonarskim, którzy w finałowym spotkaniu odnieśli zwycięstwo nad Mateuszem Matyczakiem i Bogumiłem Podolakiem 6:4 6:2. Wówczas turniejowe spotkania zostały rozegrane na kortach przy Gimnazjum nr 1 przy ulicy Hallera i ZSZ nr 1 przy ulicy 11 Listopada.

Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki w obecnym sezonie zostały zaplanowane na weekend 26-27 sierpnia na kortach przy ulicy Hallera. Zgłoszenia do rywalizacji należy zgłaszać do czwartku, 24 sierpnia do godz. 21.00 pod numerem tel. 722 055 267 lub SMS oraz mailowo ost.ostroleka@gmail.com.

Turniej zostanie rozegrany w grupach. Patronat honorowy nad zawodami objął prezydent miasta Janusz Kotowski i przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski, a sponsorem głównym imprezy jest Miasto Ostrołęka, Sponsorami dodatkowymi Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food Patronat medialny nad zawodami sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

– Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody i znakomita atmosfera, która towarzyszy przy wszystkich turniejach OST – podkreślają dyrektorzy turnieju Piotr Mrozek i Tomasz Kania. – Zapraszamy do rywalizacji w zawodach na kortach przy ulicy Hallera.

Dodaj komentarz