Wakacyjna Szkoła Tenisa w Łysych. Dołącz

Wakacyjna Szkoła Tenisa na ostatnie dwa tygodnie sierpnia dotrze również na tenisowy kort do Łysych. Specjalne zajęcia dla dzieci i młodzieży będą mogły zostać przeprowadzone dzięki wsparciu lokalnych sponsorów, którzy chcą rozwijać tenis ziemny w gminie.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadziło już szkolenia w czterech gminach powiatu ostrołęckiego: Lelisie, Olszewo-Borkach, Myszyńcu i Kadzidle oraz w Ostrołęce. Na zakończenie wakacji szkoleniem zostaną objęci również młodzi adepci tenisa z Łysych.
– Szkolenie w Łysych nie odbywa się tym razem przy wsparciu samorządu lokalnego, ale dzięki sponsorom, który tak jak my są pasjonatami tenisa ziemnego – podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. – Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pieczywo Kurpiowskie Janusz Aptacy, Mirex Mirosław Mazuch i Pom-Bruk Janusz Nicewicz podjęli się sfinansowania Wakacyjnej Szkoły Tenisa.

Szkolenie odbędzie się na orliku przy ZSP w Łysych przy ulicy Krupki 2. Zajęcia odbywać się będą w dniach 21 sierpnia – 1 września z instruktorem tenisa ziemnego Jordanem Czapskim. Zapisy należy kierować do Sławomira Dymarczyka pod numerem tel. 506 594 770. Szkolenie jest całkowicie bezpłatne.

Patronat medialny nad Wakacyjną Szkołą Tenisa objął portal Moja Ostrołęka.

Dodaj komentarz