Rakiety poszły w ruch w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Blisko trzydziestka młodych adeptów tenisa ziemnego przystąpiła do kolejnej Wakacyjnej Szkoły Tenisa organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Tym razem zajęcia wystartowały w gminie Kadzidło i potrwają przez najbliższe dwa tygodnie.

Bezpłatne szkolenia z zakresu tenisa ziemnego w poszczególnych gminach cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Gmina Kadzidło po raz drugi przystąpiła do projektu, a wójt Dariusz Łukaszewski wraz z prezesem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariuszem Terlikowskim wspólnie otworzyli letnie zajęcia dla najmłodszych adeptów tenisa.
– Cieszę się bardzo z faktu, że w gminie Kadzidło ponownie nie brakowało chętnych do gry w tenisa ziemnego – podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. – Piękne słoneczne popołudnia dzieci i młodzież będą mogły spędzać na korcie, gdzie przez najbliższe dwa tygodnie pod okiem doświadczonego instruktora, rozwijając swoją pasję do sportu.

Pierwsze zajęcia odbyły się na orliku w Kadzidle w poniedziałek, 7 sierpnia i potrwają do piątku, 18 sierpnia. Zajęcia dla młodych tenisistów na zakończenie wakacji zostaną przeprowadzone także w gminie Łyse dzięki wsparciu lokalnych sponsorów. Więcej o tej inicjatywie w przyszłym tygodniu w naszym serwisie sportowym.

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa w Kadzidle (7.08.2017)

Dodaj komentarz