Czapski liderem rankingu OST. Kto bliżej Mastersa?

Jordan Czapski jest obecnie liderem rankingu open Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W rozegranych do tej pory siedmiu imprezach zgromadził na swoim koncie 92 punkty i będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem wrześniowych Mistrzostw Ostrołęki.

Na drugiej lokacie plasuje się obecnie Kamil Woźniak, który zgromadził 68 pkt. i wyprzedza trzeciego w zestawieniu łomżanina Krzysztofa Bułkowskiego – 62 pkt. Kolejne miejsca w rankingu zajmują: Bartosz Murach – 58 pkt., Adam Otłowski – 50 pkt., Mateusz Matyczak – 46 pkt., Konrad Czapski – 44 pkt. i Jakub Nosek – 38 pkt. Wspomniani zawodnicy w tym momencie mają zapewniony awans do finałowego Mastersa.

Czołowa siódemka zawodników awans do najważniejszej imprezy sezonu ma już praktycznie w kieszeni, ale Jakuba Noska mogą wyprzedzić jeszcze kolejni dwaj tenisiści – Mirosław Mazuch z Pupkowizny, który zdobył do tej pory 34 punkty i Bartłomiej Kowalski z Warszawy, który ma na swoim koncie 30 punktów.

Końcówka sezonu letniego tenisistów na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco. W dniach 26-27 sierpnia zostaną rozegrane Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Tydzień później w dniach 2-3 września do rywalizacji w Mistrzostwach Ostrołęki przystąpią singliści. W dniach 22-24 września na kortach ziemnych przy ulicy Hallera rozegrany został finał sezonu tzw. Masters.

Dodaj komentarz