Wakacyjna Szkoła Tenisa dla dorosłych. Dołącz

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, miasto Ostrołęka oraz Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w trzeciej edycji Wakacyjnej Szkoły Tenisa dla dorosłych. Chcesz dołączyć do zajęć?

Pierwsze treningi wystartują na kortach asfaltowych przy ulicy Witosa już w poniedziałek, 17 lipca o godz. 17.00 i potrwają przez cztery dni. Zajęcia prowadzić będzie instruktor Leszek Bieżuński.

– Cieszymy się bardzo z faktu, że kolejny rok z rzędu możemy zaproponować szkolenie również dla dorosłych – podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. – Mam nadzieję, że zajęcia cieszyć się będą dużym zainteresowaniem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. W ubiegłym sezonie w dwóch cyklach przeszkoliliśmy ponad pięćdziesiąt osób.

Warto zauważyć, że nowi tenisiści, którzy odbyli szkolenie biorą udział w turniejach tenisowych, rozgrywkach ligowych lub amatorsko rozgrywają swoje spotkania na obiektach w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim.
– Z pewnością warto spróbować, każdy może się zgłosić, a być może tenis ziemny stanie się jego ulubioną dyscypliną sportu – mówi prezes OST Dariusz Terlikowski.

Zgłoszenia na zajęcia należy kierować na adres stowarzyszenia ost.ostroleka@gmail.com lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek). Szkolenie zostanie przeprowadzone w dniach 17-20 lipca w godz. 17.00 – 19.00. W ostatnim dniu szkolenie potrwa od 17.00 – 19.30. Patronat medialny nad Wakacyjną Szkoła Tenisa sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Dodaj komentarz