Rakiety poszły w ruch w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Już po raz dziewiąty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT zaprosiło młodych adeptów tenisa ziemnego do wspólnych treningów w okresie wakacyjnym. Zajęcia prowadzone przez trenera Jakuba Noska cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

– Cieszymy się bardzo z faktu, że wakacyjne zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży cieszą się cały czas dużym zainteresowaniem – mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. – Za nami pierwszy dzień Wakacyjnej Szkoły Tenisa na kortach przy ulicy Witosa.

Dla dzieci i młodzieży mamy dobrą wiadomość. Wciaż można dołączyć do zajęć, które w poniedziałek, 10 lipca rozpoczęły się na obiektach MZOSTiIT. Dwutygodniowe szkolenie potrwa do piątku, 21 lipca. Do dyspozycji dzieci trener Jakub Nosek jest do dyspozycji codziennie w godz. 10.00 – 12.00.

Dodatkowych informacji o szkoleniach tenisowych udziela członek zarządu OST Rafał Wyrębek 517 111 212. Wakacyjna Szkoła Tenisa ruszyła także w gminie Olszewo-Borki. Patronat medialny nad zajęciami sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Wakacyjna Szkoła Tenisa Ziemnego w naszym mieście organizowana przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Dodatkowo Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje organizację bezpłatnych treningów również dla dorosłych, w tym samorządowców. Po zdjęcia i materiały filmowe zapraszamy do naszego patrona medialnego na sport.moja-ostroleka.pl.

Dodaj komentarz