Rodzinny Piknik Tenisowy. Dołącz do zmagań

Aż trzy turnieje tenisowe zostały zaplanowane na najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji najlepsi tenisiści z regionu przystąpią w turnieju seniorów już w sobotę. Na niedzielę zostały zaplanowane turnieje młodzieżowe i mini tenis.

Na korty tenisowe przy ulicy Hallera singliści powrócą po dłuższej przerwie. Ostatni turniej w grze pojedynczej został rozegrany na uroczyste otwarcie kortów w połowie maja. W zawodach wygrał Bartłomiej Kowalski z Warszawy, który w finale pokonał dominatora ostrołęckich turniejów Jordana Czapskiego 6:4 6:2.

Następnie rywalizacja najlepszych tenisistów w grze pojedynczej przeniosła się na korty ziemne do Wykrotu, gdzie najlepszy okazał się Jordan Czapski w VI Mistrzostwach Kurpi i Tomasz Sokół z Białegostoku, który triumfował w II Mistrzostwach Powiatu Ostrołęckiego. Z pewnością teraz w turnieju KONKRET Cup 2017 rywalizacja o zwycięstwo nabierze jeszcze większych rumieńców.

Do rywalizacji w zawodach przystąpią nie tylko zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także Ostrowi Mazowieckiej, Makowa Mazowieckiego, Warszawy, Zambrowa, czy też Białegostoku.
– Przed nami bardzo ciekawa impreza tenisowa i liczymy w tym zawodach na wysoką frekwencję zawodników z całego regionu – podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. – Zapraszamy do kibicowania tenisistom podczas dwundniowych zmagań na kortach tenisowych przy ulicy Hallera.

Zgłoszenia do rywalizacji pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo ost.ostroleka@gmail.com, do czwartku, 20 czerwca do godz. 21.00. Drabinkę oraz plan gier zaprezentujemy w piątkowej odsłonie naszego serwisu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Turniej zostanie rozegrany w dniach 22-23 lipca (sobota/niedziela).

W drugim dniu zmagań do rywalizacji przystąpią juniorzy i najmłodsi zawodnicy z turnieju mini tenisa. Zgłoszenia to turnieju w tych kategoriach należy kierować na adres stowarzyszenia ost.ostroleka@gmail.com lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek).

Na Rodzinny Piknik Tenisowy zaprasza Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Partnerem imprezy jest Sportowa Agencja Informacyjna ADMEDIA. Udział w turnieju młodzieżowym i mini tenisa jest bezpłatny!

Sponsorem głównym zawodów jest KONKRET marketpozyczkowy.pl. Sponsorami dodatkowymi Salon Oświetlenia www.ledin.pl, Pensjonat Wioletta, JBB Bałdyga, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Pizzeria Da Grasso i siłownia Forma5 Club. Patronat medialny nad imprezą objęły: portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit.

Dodaj komentarz