Bezpłatne ferie z tenisem ziemnym

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe współorganizuje z MZOSTiIT bezpłatne ferie z tenisem ziemnym. Będą to zajęcia z podstaw gry w tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w hali przy ul. Partyzantów w Wojeciechowicach od godziny 9:00 w dniach 17-20.02. Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu 517 111 212. Zajęcia poprowadzi Jakub Nosek.

Wyniki losowania Singlowego Turnieju Halowego!

Rozlosowane zostały pary pierwszego turnieju w 2020 roku organizowanego przez OST. Zawodnicy rywalizowań będą na dwóch halach: w Wojciechowicach przy ul.Partyzantów oraz w Kadzidle ul. Słoneczna 2. Mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów od stanu 2:2. W przypadku remisu o zwycięstwie zadecyduje super tie-break do 10 punktów. Drabinka oraz rozpiska na pierwsze dwie rundy poniżej. Reszta gier na miejscu.

Czytaj dalej „Wyniki losowania Singlowego Turnieju Halowego!”

Singlowy Turniej Halowy Open!

Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwszy turniej tenisowy w 2020 roku. Mamy nadzieję, że zawodnicy dobrze wykorzystali okres przygotowawczy i w dniach 15-16 lutego pokażą się ze swojej najlepszej strony. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku (13 lutego) do godziny 21:00 telefonicznie pod numer 722 055 267 lub mailowo na ost.ostroleka@gmail.com. Wpisowe dla członków OST wynosi 15 zł, natomiast dla pozostałych zawodników 25 zł. Więcej informacji już wkrótce! Zapraszamy wszystkich do zapisów!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a nadchodzący Nowy Rok obfituje w sukcesy zarówno w życiu prywatnym jak i tym na korcie. Życzy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Bartosz Murach nominowany w plebiscycie Sportowca Roku 2019!

„Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.” Wygrywając Ostrołęcką Ligę Tenisową oraz turniej Masters udowodnił, że zasługuje na miano Sportowca Roku 2019. Aby jednak stało się to faktem, należy oddać na Bartka głos wysyłając sms o treści SPORT.331 na numer 7168. Więcej informacji tutaj. Życzymy powodzenia!

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków OST

Zarząd Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego na podstawie § 17 ust. 2 oraz oraz § 20 pkt 1 Statutu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zwołuje na dzień 23 grudnia br. (poniedziałek) na godzinę 19.00 Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze odbędzie się w Sali Konferencyjnej Hali Sportowej MZOS-TiIT w Ostrołęce ul. Partyzantów 3. Czytaj dalej „Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków OST”

Tenisowe gry i zabawy mikołajkowe dla dzieci i młodzieży!

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza dzieci i młodzież na tenisowe gry i zabawy mikołajkowe, które organizowane są przy wsparciu Urzędu Miasta Ostrołęka oraz MZOSTiIT w Ostrołęce. Odbędą się one w najbliższą niedzielę (08.12) w godzinach 10-14 przy ul. Partyzantów w Wojciechowicach. Zgłoszenia prosimy kierować do Jakuba Noska pod numerem telefonu 510 454 069.