Piotr Mrozek i Kamil Woźniak Zwycięzcami Turnieju Deblowego OST


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Tydzień temu w Ostrowi Mazowieckiej, a w ten weekend na naszych ostrołęckich kortach przy ul. Hallera 10 nie mieli sobie równych nasi debliści Piotr Mrozek i Kamil Woźniak.

Tego dnia wygrali wszystkie swoje pojedynki, najpierw w fazie gruopwej: z Marcinem Laskowskim /Romanem Szkopkiem 7:5, 6:2, Tomasz Szabłowski/Mirek Misztalewski 7:6, 3:6, 10:7, następnie w ćwierćfinale z Marek Dawidczyk/Wiesławem Wyszkowskim 6:2, 6:2, w półfinale z Andrzej Bartek Nowak/Jordan Czapski 5:7, 6:3, 14:12 i w wielkim finale z Krzysztofem Bułkowskim/Adamem Styłą 4:6, 7:5, 10:8.

Krzysztof Bukowski/Adam Styła w drodze do finału pokonali kolejno, najpierw w grupie: Andrzej Bartek Nowak/Jordan Czapski 7:6, 7:5 oraz Stefana Bienieckiego/Andrzej Żubrowskiego 6:3, 7:6, następnie w ćwierćfinale z Grzegorz Bar/ Karol Grzyb 6:3, 6:3, w półfinale z Tomaszem Szabłowskim/Mirkiem Misztalewskim 6:3, 6:7, 10:6.

Trzeba podkreślić bardzo silną obsadę turnieju, który obfitował w niesamowicie zacięte i atrakcyjne pojedynki.

Dziękujemy Miasto Ostrołęka  na czele z Panem Prezydentem Miasta Ostrołęki Łukaszem Kulikiem  za ufundowanie pucharów i nagród. Piękne puchary wykonała jak zawsze niezawodna firma hurtowniapilkarska.com.

Już dziś zapraszamy na kolejny weekend, czyli 18-19 lipca br, na Mistrzostwa Kurpi również pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki.

Dodaj komentarz