Zostały niespełna 4 dni do rozpoczęcia TENISOWYCH MISTRZOSTW OSTROŁĘKI

Poniżej najważniejsze informacje dotyczące naszej 650-tki

Mamy już komplet zgłoszeń! Rekordowa liczba 64 zawodników przystąpi do zmagań na kortach przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. Pierwsze mecze już w najbliższy piątek, 1 września o godz. 16:00. Zawodnicy, którzy przeoczyli swoją szansę wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu mogą się jeszcze zapisać na listę rezerwową i oczekiwać na wycofanie się z turnieju zawodników już zgłoszonych.

Losowanie do turnieju odbędzie się już jutro wieczorem. Drabinka wraz z harmonogramem dla pierwszej rundy zostanie opublikowana w środę!

Fizjoterapia. W sobotę w godzinach 9:00-14:00 na terenie kortów będzie dostępna nasza tenisistka i fizjoterapeutka Strefa Rehabilitacji Paulina Grzyb

Na 20-minutową sesję (pomoc doraźna, tejping etc.) będzie mógł zapisać się każdy – koszt 60 zł.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju będą mogli skorzystać z 20-minutowej sesji fizjoterapeutycznej za jedyne 30 zł!

Zgłoszenia przyjmowane są przez SMS na nr 517-111-212.

W niedzielę zawodnicy walczący o zwycięstwo w turnieju będą mogli liczyć na bezpłatne wsparcie naszej fizjoterapeutki.

W sobotę w godzinach 14:00-19:00 nasz nowy grill master nakarmi wszystkich zawodników. W międzyczasie będziemy mieć dla każdego coś na ząb. O nawodnienie też nie musicie się martwić!

I na koniec…Chcecie zagrać super tie-break z Jerzym Janowiczem lub Michałem Przysiężnym!?

Taka okazja może się już nie powtórzyć!

OGŁASZAMY 3 KONKURSY:

Jutro w trakcie losowania drabinki turniejowej wylosujemy dwóch członków OST. Jeden rozegra swój mecz życia z Jerzym, drugi z Michałem..

W trakcie turnieju spośród wszystkich zawodników biorących udział w turnieju wylosujemy 2 zawodników. Jeden będzie mógł stanąć po drugiej stronie siatki z Jerzym, drugi spróbować swoich sił z Michałem…

Ostatnia szansa zagrania jednego z dwóch meczów z naszymi gwiazdami trafi drogą losowania do kibiców obecnych podczas niedzielnych finałów. Przybywajcie! Szczegóły na miejscu!

Warunkiem uczestnictwa w konkursach jest obserwowania profilu Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe na FB1

Wszystkie mecze konkursowe planujemy między 13:00-14:00 w niedzielę. (godziny mogą ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów).

Dodaj komentarz