Paweł Murach i Bartek Murach wygrywają pierwszy Turniej Deblowy w sezonie 2021

Za nami pierwsza deblowa impreza sezonu letniego, która miała miejsce w sobotę na kortach przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. Do turnieju przystąpiło 10 par.

Najpierw gry toczyły się w dwóch grupach po 5 par.

5 Pakieła/Charyton

Po fazie grupowej przyszedł czas na półfinały. W pierwszym półfinale zmierzyli się ze sobą zwycięzcy grupy A – Kamil Woźniak/Bogumił Podolak oraz druga para grupy B – Jakub Bieżuński/Marek Dawidczyk. Po pięknej grze do finału awansowali Kamil Woźniak/Bogumił Podolak zwyciężając swoich przeciwników 6:3 6:4.

W drugim półfinale zmierzyli się ze sobą zwycięzcy grupy B – Jordan Czapski/Konrad Czapski oraz druga para grupy A – Paweł Murach/Bartek Murach. Oba sety był wyrównana jednak w decydującym momencie przełamania uzyskali Paweł z Bartkiem wygrywając 7:5 7:6, a tym samym wywalczyli zasłużony awans do finału.

Przyszedł czas na wielki finał, w którym zmierzyły się ze sobą dwie najlepsze pary deblowe tego dnia, a mianowicie Murach/Murach i Woźniak/Podolak. Był to jednocześnie rewanż za pojedynek grupowy. Tym razem w trzysetowym boju zwyciężyła para, którą tworzą ojciec z synem – Murach/Murach wygrali 6:7 6:2 10:5 i mogli wznieść puchar zwycięzców do góry.

Wielkie podziękowania dla Miasto Ostrołęka za ufundowanie pucharów, medali oraz atrakcyjnych nagród