Wiktor Kosowski zwycięzcą Singlowego Turnieju Otwarcia Sezonu!


Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Wiktor Kosowski jest pierwszym tenisistą, który w sezonie 2020 triumfuje na ostrołęckich kortach. W turnieju wzięło udział ponad 20 zawodników z Ostrołęki i okolic. Jednak najlepszym okazał się najmłodszy uczestnik imprezy, 15-letni zawodnik z Łomży. Pokonał on wszystkich swoich przeciwników w dość szybkich pojedynkach. Opór dość nieoczekiwanie postawił mu Roman Szkopek, który wywalczył seta.

W finałowym starciu pokonał broniącego tytułu Mateusza Matyczaka z wynikiem 6:1, 6:1, a w półfinale ograł Krzysztofa Bułkowskiego 6:1, 6:0. Drugi półfinał pomiędzy finalistą imprezy, a Kamilem Woźniakiem był bardziej zacięty i trwał półtorej godziny. Mateusz wygrał z wynikiem 6:2, 7:5.

Najlepsza czwórka otrzymała pamiątkowe puchary i nagrody. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, a także kibicom, którzy spędzili ten weekend razem z nami. Do zobaczenia wkrótce!

Wyniki poprzednich faz turnieju TUTAJ

Dodaj komentarz