Uwaga! Do wygrania bilety na „Córka trenera”!

Miło nam poinformować, iż nasz dobry znajomy – Mistrz Warszawy, a także kilkukrotny triumfator ostrołęckich turniejów Bartek Kowalski zagrał w filmie pt. Córka trenera. W filmie tym występują m.in. Karolina Bruchnicka, Jacek Braciak, Agata Buzek, Piotr Żurawski czy Andrzej Izdebski. W filmie „Córka Trenera”, Bartek zagrał dużą drugoplanową u boku Jacka Braciaka. 
Z tego też powodu OST organizuje konkurs, w którym można zgarnąć podwójny bilet dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej!
Seans filmu w ramach DFK w Ostrołęckim Centrum Kultury odbędzie się w najbliższy poniedziałek o g.18:00. Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie z sportowcem-aktorem oraz przedstawicielem Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego na tematy związane z filmem oraz tenisem ziemnym.
Udział w konkursie może wziąć każdy kto udostępni facebook’owy post do jutra do godziny 20:00. Jutro (4.04) równo o tej godzinie na naszym profilu pojawi się pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć w wiadomości prywatnej do OST na Facebooku. Pierwsza osoba, która poprawnie udzieli odpowiedzi otrzyma nagrodę! Ten kto jeszcze nie ma polubionego naszego profilu niech lepiej to zrobi, aby jutro nie przegapić okazji!!
https://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-49108

Dodaj komentarz