Mateusz Matyczak Halowym Mistrzem Ostrołęki 2019!

To nie primaaprilisowy żart. Mateusz Matyczak został Halowym Mistrzem Ostrołęki 2019! Młody Ostrołęczanin utrzymał swoją formę z poprzedniego turnieju singlowego i ponownie nie odniósł porażki w tym sezonie. W finałowym starciu zmierzył się z Jakubem Noskiem, który stoczył zacięte pojedynki na swojej drodze.

Jakub Nosek pokonał takich zawodników jak Kamil Piersa czy Tomasz Bednarski. W ćwierćfinale leworęczny tenisista wygrał z obrońcą tytułu Bartoszem Murachem, a w półfinale ograł wracającego do turniejowych rozgrywek Bartosza Nowaka 6:2, 6:3.

Drabinka Mateusza Matyczaka wyglądała równie imponująco. Najpierw zmierzył się z Bogumiłem Podolakiem, który ostatnimi czasy zbiera doświadczenie turniejowe także m.in. w Pułtusku czy w Warszawie. W ćwierćfinale Mateusz pokonał Kamila Woźniaka, a w półfinale Jordana Czapskiego 7:6, 0:6, 10:4.

Finałowe starcie pomiędzy Jakubem Noskiem, a Mateuszem Matyczakiem przyciągnęło na trybuny wielu fanów tenisa. Tym razem lepszy okazał się młodszy z zawodników z wynikiem 6:4, 7:5.

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczał Prezydent Miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski.

Dziękujemy również Piekarni Kurpiowskej Serafin, która jak zawsze dostarczyła zawodnikom oraz kibicom smaczne wypieki i ciasta, a także portalowi Moja Ostrołęka, który sprawował patronat medialny nad rozgrywkami.

Dodaj komentarz