Jędrzej Nowak finalistą 58. Międzynarodowych Mistrzostw Polski

Kolejny sukces w swojej wieloletniej karierze tenisowej może odnotować prawdopodobnie jeden z najbardziej utytułowanych mieszkańców naszego miasta oraz były prezes OST, Jędrzej Nowak.

W 58. Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Seniorów, w tym roku rozgrywanych w Gdyni, doszedł on do finału rozgrywek pokonując po drodze Szweda Witolda Bajera 6:4; 4:6; 16:14, Polaka Stefana Kulczyka 6:0; 6:2 oraz Anglika James Oleksin’a 6:0; 6:1.

W finale Jędrzej Nowak zmierzył się z czwartą rakietą świata, Niemcem Klausem Jurgenem Kleinem, który na tym turnieju rozstawiony był z jedynką. Niestety reprezentant naszego miasta nie był w stanie przeciwstawić się sąsiadowi z zachodu oraz narastającemu zmęczeniu i przegrał ten mecz z wynikiem 0:6; 1:6. Serdecznie gratulujemy wyniku i czekamy na kolejne powody do dumy.

Dodaj komentarz