Adam i Jakub triumfatorami turniejów dla dzieci i młodzieży

Na Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego w kategoriach dla dzieci i młodzieży zgłosili się uczestnicy z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej oraz Legionowa. W rozgrywkach mini tenisa najlepszy okazał się Adam Dzieniszewski, a w kategorii do lat 16 Jakub Jachimczak.

W finale rozgrywek mini tenisa Adam Dzieniszewski pokonał Borysa Michalika 10:3, 10:7 i tym samym nie przegrywając żadnego spotkania uzyskał pierwsze miejsce w turnieju. Kolejne miejsca w rywalizacji zajęli Paulina Bieżuńska, Marta Sagała, Łukasz Opęchowski i Lena Domurad.

Natomiast w grupie juniorów do lat 16 triumfował Jakub Jachimczak z Legionowa, przed Emilią Pecurą z Ostrowi Mazowieckiej i Mikołajem Koskiem z Ostrołęki. Kolejne miejsca zajęli Kuba Bieżuński z Ostrołęki, Jakub Sagała z Ostrołęki i Agata Dębek z Ostrowi Mazowieckiej.

Nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczali prezes OST Rafał Wyrębek oraz przedstawiciel Powiatu Ostrołęckiego Katarzyna Grodzka.

Turniej współfinansowało Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, a imprezę po raz kolejny wspierała Piekarnia Kurpiowska Serafin. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.