Rozpoczynamy rozgrywki OLT Trans Drew w sezonie 2018!!!

W obecnym sezonie do rywalizacji przystąpi 31 zawodników, odpowiednio 11 w lidze 1 oraz 20 w lidze 2. W rozgrywkach 1 ligi obowiązuje system każdy z każdym, po zakończeniu rundy zasadniczej zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 1-4 rozegrają dodatkowy turniej finałowy w którym zagrają ze sobą na krzyż  zawodnicy z miejsc 1-3 oraz 2-4, następnie finał i mecz o 3 miejsce.

Rozgrywki 2 ligi podzielone zostały na dwie grupy A i B, każda po 10 zawodników. Podobnie jak w lidze 1 gramy systemem każdy z każdym w poszczególnych grupach.

Po zakończeniu fazy zasadniczej po dwóch najlepszych zawodników z grup A i B utworzy grupę finałową, w której zawodnicy ponownie zmierzą się ze sobą systemem każdy z każdym , bez przepisywania zdobytych do tej pory pkt.

Po jej zakończeniu dwóch najlepszych zawodników uzyska bezpośredni awans do ligi 1, natomiast zawodnik z miejsca 3 zagra mecz barażowy o prawo gry w 1 lidze z ósmym zawodnikiem z ligi 1.

Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 6-10 w grupie A i B spadają z 2 ligi, tworząc w sezonie 2019, 3 ligę.

W rozgrywkach 1 ligi zobaczymy : Jordana Czapskiego, Mirosława Mazucha, Kamila Woźniaka, Adama Otłowskiego, Marka Dawidczyka, Bartosza i Pawła Murach, Jędrzeja Nowaka oraz Tomasza Pakiełę i Francoisa Legala którzy awansowali do elity z rozgrywek 2 ligi, ponadto Konrada Czapskiego, który otrzymał „ dziką kartę „ i zastąpi nieobecnego Krzysztofa Szkopka.

W 2 lidze zobaczymy ubiegłorocznych spadkowiczów z pierwszej ligi : Bogumiła Podolaka i Sebastiana Szczechowiaka oraz Damiana Marciniaka, Adama Pińkosa, Macieja Kazłowskiego, Adama Sado, Andrzeja Dziekońskiego, Rafała Boryszewskiego, Cezarego Biedrzyckiego, Romana Szkopka, Romana Dąbrowskiego, Grzegorza Bara, Kamila Tyszkę, Marcina Laskowskiego, Piotra Charytona, Piotra Szczepanka, Lukasza Sucheckiego, Tomasza Kanię, Kamila Piersę i Jacka Dmochowskiego.

Wpisowe do ligi : 60 zł płatne na konto OST podane na stronie internetowej, bądź bezpośrednio u organizatora. Terminarz, regulamin rozgrywek, lista kontaktów dostępne na stronie internetowej Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego oraz naszym facebooku.

Prosimy o terminowe rozgrywanie spotkań !!!

Terminarz OLT

Kontakty zawodników

Dodaj komentarz