Bartłomiej Kowalski zwycięzcą Turnieju z okazji X-lecia OST!

Na kortach ceglanych przy ulicy Hallera zakończył się w dniu wczorajszym kolejny turniej singlowy organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. I tym razem, żaden z kibiców obecnych na kortach podczas ostatniego weekendu, nie mógł narzekać na brak ciekawych spotkań. Zwieńczeniem rozgrywek był pokaz umiejętności Bartłomieja Kowalskiego, który bardzo pewnie rozprawił się ze swoim rywalem w ostatecznym starciu.

Triumfator turnieju pokonał w finałowym meczu zawodnika z Zambrowa, Rafała Dmochowskiego 9:0, który to dość nieoczekiwanie znalazł się w tej fazie rozgrywek. Finalista na swojej drodze napotkał Piotra Mrozka, Mirosława Mazucha, Adama Otłowskiego oraz Mateusza Matyczaka.

Natomiast zawodnik z Warszawy pokonał kolejno Janusza Tyszkę, Sylwestra Puchalskiego, Kamila Woźniaka i Krzysztofa Bułkowskiego. Warto zaznaczyć, że w całym turnieju stracił on jedynie 4 gemy.

Ciekawym faktem jest to, że każdy z czołowej czwórki tych rozgrywek był reprezentantem innego miasta. Nagrody ufundowane oraz wręczone przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego oraz Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego otrzymali mieszkańcy Warszawy, Zambrowa, Łomży oraz Ostrołęki.

Dziękujemy również naszym innym sponsorom Kurpiowskiej Piekarni Serafin oraz West Site Fitness Club. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal moja-ostroleka.pl

Dodaj komentarz