Turniej deblowy dla braci Czapskich

Warning: Array to string conversion in /home/users/ostroleka/public_html/tenis-ostroleka.pl/wp-content/plugins/carousel-without-jetpack/carousel/jetpack-carousel.php on line 252

Po dwóch dniach tenisowych zmagań udało się wyłonić najlepszą parę deblową Halowego Turnieju Deblowego o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego. Bracia Czapscy okazali się nie do pokonania  i tym samym zgarnęli najwyższe trofeum.  W turnieju nie brakowało niespodzianek jak i miłych zaskoczeń, spowodowanych bardzo wysokim poziomem prowadzonych spotkań.

Należy odnotować, że szczególnie wyróżnił się debel w składzie Adam Sado i Mirosław Mazuch, który dotarł aż do półfinału imprezy, gdzie przegrał z parą Daniel Dąbrowski/Sylwester Puchalski 5:7, 1:6.

W drugim półfinale z parą Konrad Czapski/Jordan Czapski zmierzyli się zwycięzcy ostatnio rozgrywanego turnieju deblowego w Kadzidle i Troszynie Kamil Woźniak/Piotr Mrozek. Spotkanie to od początku było dyktowane przez braci Czapskich. W drugim secie gra była bardziej wyrównana i do stanu 4:4 obyło się bez przełamań. W decydujących momentach zaważyły błędy własne i nie udało się już doprowadzić do trzeciego seta. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1, 6:4.

W finale para Konrad Czapski/Jordan Czapski pokonała parę Daniel Dąbrowski/Sylwester Puchalski 4:6,6:3,10:6. Jak widać po wyniku, mecz był bardzo zacięty i przyjemny do oglądania, co z pewnością może potwierdzić liczna publiczność, która przybyła na finałowe starcie. Warto wspomnieć, że w pierwszym secie debel Dąbrowski/Puchalski przegrywał już 1:4, jednak udało mu się od tego stanu wygrać 5 gemów z rzędu.

W turnieju brało udział 12 par deblowych z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Rozgrywany był on w hali ZSZ nr 3 oraz hali Szkoły Podstawowej nr 10.  Nie mógłby się odbyć gdyby nie sponsorzy: Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski oraz Piekarnia Kurpiowska Serafin. Oprócz nagród dla zawodników, została również ufundowana nagroda dla publiczności. Losowanie wygrał Bogumił Podolak wyciągając szczęśliwy los.

Poniżej fotorelacja oraz wyniki poszczególnych pojedynków. A już równo za miesiąc (10-11 marca) odbędzie się singlowy turniej OPEN oraz turniej dla kobiet! Sprawdzajcie naszego facebook’a oraz stronę internetową by być na bieżąco.