Noworoczny turniej singlowy już w najbliższy weekend (zmiana nr telefonu!)

Już w najbliższy weekend odbędzie się noworoczny turniej singlowy organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Po sezonie zakończonym na kortach o nawierzchni ceglastej, tenisiści przeniosą się na dobrze im znany parkiet w hali przy ul.Partyzantów oraz w hali Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Jaracza 5. Będzie to doskonała okazja do zdobycia  pierwszych i jakże cennych punktów rankingowych w nowo rozpoczętym sezonie.  W imprezie tej rangi obecność najwyżej notowanych zawodników nie będzie żadnym zaskoczeniem.

Do udziału w turnieju zapraszamy każdego, kto chce sprawdzić swoje umiejętności lub ma ochotę spędzić weekend na sportowo w miłym gronie. Na pewno nie zabraknie pozytywnych emocji i sportowych wrażeń.

Rozgrywki trwać będą przez cały weekend w dniach 13-14 stycznia.  Zgłoszenia do noworocznego turnieju singlowego należy dokonać do czwartku, 11 stycznia do godz. 21.00 mailowo na ost.ostroleka@gmail.com oraz telefonicznie/sms 600 336 053. Drabinka i plan gier zostaną opublikowane w piątek, 12 stycznia w naszym serwisie sportowym.

 

Dodaj komentarz