Jordan Czapski czeka na Wasze głosy

Jordan Czapski był najlepszym zawodnikiem obecnego sezonu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. To nie był jednak łatwy dla niego sezon, bowiem po piętach depcze mu cały czas Mateusz Matyczak, z którym przegrał podczas finałowego turnieju – Mastersa.

W deblowych mistrzostwach miasta rywalizował wspólnie z Mirosławem Mazuchem. Lepsi od nich okazali się jedynie Adam Styła z Zambrowa i Krzysztof Bułkowski z Łomży wygrywając wówczas 9:7. Jordan Czapski wygrał również silnie obsadzony turniej Konkret Cup 2017. W finale zawodów pokonał Mateusza Matyczaka 6:4 6:3, a w całym sezonie wywalczył zdecydowanie najwięcej punktów do rankingu open.

Jordan Czapski czeka na Wasze głosy. Wyślij SMS o treści TC.NAJLEPSZY.129 na numer 71068. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2017 w regionie dostępny na stronie https://sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2017. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.

Dodaj komentarz