Deblowy turniej dla Mrozka i Woźniaka

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowy w miniony weekend prowadziło rywalizację w turnieju deblowych w dwóch halach w powiecie ostrołęckim. Po zaciętych zmaganiach w Kadzidle i Troszynie zwyciężyła ostrołęcka para Piotr Mrozek i Kamil Woźniak.

W pierwszej fazie turnieju rywalizacja została przeprowadzona w hali w Kadzidle z udziałem par deblowych: Roman Dąbrowski/Stefan Bieniecki, Janusz Czapski/Jordan Czapski, Andrzej Żubrowski/Mirosław Mazuch oraz w Troszynie: Bartosz Podolak/Adam Sado, Roman Szkopek/Krzysztof Szkopek, Kamil Woźniak/Piotr Mrozek i Adam Otłowski/Bartosz Murach.
Finałowa rywalizacja została przeprowadzona w Troszynie, a najlepszą parą deblową okazali się Piotr Mrozek i Kamil Woźniak.

– Cieszymy się z faktu, że ciekawymi turniejami mogliśmy zakończyć bardzo ciekawy sezon 2017 – podkreśla prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. – Bardzo dziękujemy za życzliwość i przyjęcie tenisistów dyrekcji szkół w Kadzidle i Troszynie. Nasza baza, gdzie możemy trenować i rozgrywać turnieje również zimą stale się powiększa. To z pewnością sprawi, że jeszcze więcej osób będzie sięgać po rakietę i przyłączy się do wspólnej rywalizacji.

Dodaj komentarz