Turnieje tenisowe OST już w najbliższy weekend. Dołącz

Już w najbliższy weekend Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w turniejach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W halach w Kadzidle i Troszynie został zaplanowany turniej deblowej. W hali sportowej w Wojciechowicach rywalizować będą najmłodsi tenisiści.

Po dwumiesięcznej przerwie do rywalizacji powrócą seniorzy, którzy będą rywalizować w turnieju deblowym, który rozegrany zostanie w halach w powiecie ostrołęckim. Tym razem w dwóch gminach – Kadzidło i Troszyn.
– Przed nami ostatnie w obecnym sezonie turnieje i gorąco zachęcam do udziału w rywalizacji deblowej – mówi prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusz Terlikowski. – Do turnieju może zgłosić się każdy, kto ma na to ochotę i chce spróbować swoich w grze podwójnej.

Zgłoszenia do rywalizacji w turnieju deblowym należy zgłaszać do czwartku, 7 grudnia do godz. 21.00 pod numerem tel. 722 055 267 lub SMS oraz mailowo ost.ostroleka@gmail.com. Turniej zostanie rozegrany w sobotę, 9 grudnia od godz. 9.00.

W niedzielę, 10 grudnia zostanie przeprowadzony z kolei Turniej Mikołajkowy dla dzieci i młodzieży w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Zawody tenisa ziemnego zostaną przeprowadzone dla rocznika 2001 i młodsi oraz gry oraz zabawy dla najmłodszych dzieci rozpoczynających swoją przygodę z tenisem ziemnym. Udział w turnieju jest bezpłatny, ale trzeba zapisać się do zmagań maksymalnie do soboty, 9 grudnia do godz. 12.00.

Zgłoszenia to turnieju w obu kategoriach należy kierować na adres stowarzyszenia ost.ostroleka@gmail.com lub tel. 517 111 212 (członek zarządu OST ds. szkoleń Rafał Wyrębek).
– Zapraszamy do rywalizacji dzieci i młodzież z Ostrołęki, ale także sąsiednich miejscowości – mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. – Turniej jest bezpłatny, a na uczestników czekają nagrody niespodzianki od naszych sponsorów.

Dodaj komentarz