Prospreco Masters Cup 2017. Poznaj obsadę

Prospreco Masters Cup 2017 zakończy rywalizację na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w obecnym sezonie. Najwyżej rozstawionym zawodnikiem będzie Jordan Czapski, ale ochotę na zwycięstwo w niezwykle prestiżowych zawodach ma jeszcze kilku tenisistów.

W grupie A rywalami Jordana Czapskiego będą ostrołęczanie Bartosz Murach i Jakub Nosek oraz Krzysztof Bułkowski z Łomży. Pierwsze spotkania zostaną rozegrane w piątek, 29 września. Najpierw o godz. 17.00 Bartosz Murach zagra z Krzysztofem Bułkowskim, a następnie dwie godziny później Jordan Czapski zmierzy się z Jakubem Noskiem. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem w grupie A. 

W grupie B rywalizować będą z kolei sami ostrołęczanie – Kamil Woźniak, Adam Otłowski, Konrad Czapski i Mateusz Matyczak. Rywalizacja rozpocznie się w piątek, 29 września o godz. 17.00 meczem Adama Otłowskiego z Konradem Czapskim. W drugim starciu o godz. 19.00 Kamil Woźniak zagra z Mateuszem Matyczakiem. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem grupy B. 

Na niedzielę, 1 października zostały zaplanowane mecze finałowe. Najpierw o godz. 9.00 rozegrane zostaną półfinały Prospreco Cup 2017, a następnie o godz. 11.00 mecz o miejsce siódme, piąte i trzecie. Finał z udziałem dwóch najlepszych zawodników Mastersa wystartuje na kortach ziemnych przy ulicy Hallera o godz. 13.00. Zawodnikami rezerwowymi są Jędrzej Nowak i Mirosław Mazuch. Kliknij po plan niedzielnych meczów na kortach przy Hallera. 

Głównym sponsorem imprezy jest firma Prospreco Polska sp. z o.o. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja Ostrołęka.

Dodaj komentarz