Rakiety poszły w ruch w Lelisie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie już po raz drugi uruchomiło cykle bezpłatnych szkoleń w ramach Wakacyjnej Szkoły Tenisa. W zajęciach na korcie bierze udział ponad dwudziestu młodych adeptów tenisa.

Do zmagań przystąpili głównie tenisiści z gminy Lelis i okolic. Zajęcia z dziećmi prowadzi instruktor OST Adam Długokęcki.

– Cieszę się bardzo, że po raz kolejny możemy współpracować z gminą Lelis, z CK-BiS na czele z dyrektorem Bartoszem Podolakiem, który finansuje drugą edycję szkoleń z zakresu tenisa ziemnego – podkreśla prezes OST Dariusz Terlikowski. – Takie szkolenia w obecnym sezonie będziemy prowadzić w pięciu gminach. Terminarz mamy zapełniony od początku aż do końca wakacji. Kolejnymi gminami, w których zagości Wakacyjna Szkoła Tenisa będą: Olszewo-Borki, Myszyniec, Kadzidło i Łyse.

Wakacyjna Szkółka Tenisa to możliwość nauki dla dzieci i młodzieży, którzy później mają możliwość rywalizacji na kortach ziemnych z nabytymi umiejętnościami.
– Gmina Lelis dysponuje doskonale przygotowaną bazą, posiadamy halę, posiadamy korty, posiadamy stadiony i boiska wielofunkcyjne – podkreśla dyrektor CK-BiS Bartosz Podolak. – Obecnie pracujemy nad tym, aby te obiekty maksymalnie wykorzystać. Cieszy fakt, że z każdym kolejnym wydarzeniem dzieci jest coraz więcej i te obiekty żyją. Dzięki panu prezesowi OST mamy możliwość wykorzystania potencjału w gminie Lelis.

Bezpłatna Wakacyjna Szkoła Tenisa odbywa się w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 17.00 – 19.00. Do zajęć można wciąż dołączyć w drugim tygodniu zajęć w dniach 3-7 lipca. Patronat medialny na szkółką sprawuje portal Moja-Ostroleka.pl.

Po zdjęcia i materiał filmowy zapraszamy na stronę www.sport.moja-ostroleka.pl.

Dodaj komentarz