II Tenisowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego. Dołącz

Przed nami kolejna ciekawa impreza dla tenisistów ziemnych. Tym razem pod patronatem starosty ostrołęckiego rozegrane zostaną II Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego. Areną zmagań najlepszych tenisistów będą korty Krainy Kurpiowskiej w Wykrocie.

Organizatorem imprezy jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, które na dwudniową imprezę zaprasza w dniach 1-2 lipca Zgłoszeń można dokonać do czwartku, 29 czerwca do godz. 21.00 mailowo na ost.ostroleka@gmail.com lub tel. pod numerem 722 055 267.

– Na zawodników czekają atrakcyjne nagrody, a na kibiców nie lada atrakcje – podkreśla sekretarz OST Adam Otłowski. – Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą spróbować swoich sił na kortach w Wykrocie.

Kurpiowska Kraina w Wykrocie była już w obecnym sezonie gospodarzem silnie obsadzonego turnieju, a mianowicie VI Tenisowych Mistrzostw Kurpi. Zwyciężył w nich reprezentant OST Jordan Czapski, który w finale pokonał Krzysztofa Bułkowskiego w dwóch setach 7:6 (7:5) 6:0.

W ubiegłorocznych mistrzostwach powiatu najlepszy również okazał się Jordan Czapski, który w finale pokonał Jakuba Noska 2:6 6:2 10:5. Trzecie miejsce w zawodach zajął wówczas Mateusz Matyczak, a czwarte Rafał Wyrębek. Kto okaże się najlepszy w obecnym sezonie?

Głównym sponsorem imprezy organizowanej przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe jest Powiat Ostrołęcki. Sponsorami dodatkowymi Kurpiowska Kraina w Wykrocie, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Fast Diet Food. Patronat medialny nad zmaganiami najlepszych tenisistów objął portal Moja-Ostroleka.pl.

Dodaj komentarz