Serafin Debel Night Cup dla Woźniaka i Mrozka

Kamil Woźniak i Piotr Mrozek okazali się najlepsi w grze podwójnej w turnieju Serafin Debel Night Cup 2017, który został rozegrany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W finale pokonali Macieja Leonarskiego i Bartosza Nowaka 7:6 (8:6) 6:3 i odebrali nagrody główne.

Do turnieju przystąpiła rekordowa liczba czternastu par deblowych, które zostały podzielone na dwie grupy. Organizatorzy z Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zafundowali prawdziwy maraton uczestnikom, którzy rywalizowali od piątkowego wieczoru przez sobotnią noc, a następnie turniejowe spotkania zostały wznowione w sobotnie popołudnie.

Finał przy świetle jupiterów rozegrano w sobotnią noc, a najlepsi okazali się Piotr Mrozek i Kamil Woźniak. Wcześniej triumfatorzy rozgrywek w drodze po awans do półfinału pokonali parę Tomasz Kania – Bogumił Podolak 9:6.

W półfinałowych meczach Mirosław Mazuch i Andrzej Żubrowski przegrali z parą Maciej Leonarski – Bartosz Nowak 1:9, a Jordan Czapski w parze z Natalią Mazuch musieli uznać wyższość Piotra Mrozka i Kamila Woźniaka 2:9. Zapraszamy do zapoznania się z kompletem wyników turnieju Serafin Debel Night Cup 2017.

– Cieszę się bardzo z faktu, że tyle tenisistów przystąpiło do tych zawodów – podkreślał podczas podsumowania główny sponsor imprezy Andrzej Żubrowski. – Mam nadzieję, że te zawody rozgrywane wieczorową i nocną porą na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce staną się już tradycją.

Organizatorzy imprezy przygotowali także nagrodę specjalną wielką piłkę z autografami Marty Domachowskiej i Klaudii Jans-Ignacik, którą Natalii Mazuch wręczył prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Dariusza Terlikowski. Głównym sponsorem imprezy była Piekarnia Kurpiowska Serafin. Imprezę wsparł także Fast Diet Food. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja-Ostroleka.pl.

Zobacz zdjęcia:
Serafin Debel Night Cup 2017 w Ostrołęce (24.06.2017)

Dodaj komentarz