Weekend pełen rywalizacji na kortach ziemnych. Dołącz!

Aż trzy turnieje tenisa ziemnego zostaną przeprowadzone na kortach ziemnych w Ostrołęce w najbliższy weekend. Do rywalizacji już w sobotę przystąpią pary deblowe. Na niedzielę zostały zaplanowany turniej młodzieżowy oraz mini tenisa. Chcesz zgłosić się do zawodów?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zapraszają do udziału w pierwszym turnieju deblowym w obecnym sezonie. Impreza zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Zgłoszenia można dokonać pod numerem tel. 722 055 267 lub mailowo ost.ostroleka@gmail.com, do czwartku, 25 maja do godz. 21.00.

Losowanie turniejowych grup zostanie przeprowadzone dzień później. W zależności od zgłoszonych par turniej będzie jedno- lub dwudniowy. Początek zmagań w sobotę, 27 maja o godz. 9.00.

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz MZOSTiIT zapraszają również do rywalizacji w młodzieżowym turnieju tenisa ziemnego do 16 i mini tenisie. Zawody zostaną rozegrane już w najbliższą niedzielę, 28 maja. Zgłoszenia do piątku, 26 maja należy kierować do instruktorów Daniela Dąbrowskiego tel. 600 362 497 lub Jakuba Noska tel. 510 454 069.

– Zapraszamy do rywalizacji wszystkich tenisistów, którzy chcą spróbować swoich sił w grze podwójnej – mówi prezes OST Dariusz Terlikowski. – Szczególnie zapraszamy również młodzież i dzieci do rywalizacji w pierwszych w obecnym sezonie na kortach ziemych turnieju młodzieżowym i mini tenisa.

Dodaj komentarz