Ewa Czajkowska wygrywa Turniej Singlowy Kobiet. Pola Drzyzguła najlepsza w kat. Pomarańczowej. Gabriel Zaremba triumfuje w kat. Młodzieżowej.

Ewa Czajkowska wygrywa Turniej Singlowy Kobiet.
Pola Drzyzguła najlepsza w kat. pomarańczowej.
Gabriel Zaremba triumfuje w kat. młodzieżowej.

Ogień na korcie i żar lejący się z nieba.
Czyli… Podsumowanie minionego weekendu na Ostrołęckich kortach.

To był długi i upalny weekend podczas którego rozegraliśmy kolejne 3 turnieje w 3 różnych kategoriach.

Przede wszystkim wielki szacunek i uznanie dla wszystkich zawodniczek i zawodników, a także opiekunów, rodziców oraz kibiców którym przyszło się mierzyć i wspierać swoje pociechy w tych niesamowicie trudnych warunkach.

Dziękujemy że byliście razem z nami.

Poniżej komplet wyników wszystkich rozegranych turniejów.

Turniej Singlowy Kobiet :

Gr.A

  1. Aniela Podolak
  2. Dorota Borowska
  3. Anna Gałan
  4. Pelaheia Shumeiko

Gr. B

  1. Ewa Czajkowska
  2. Greta Peczulis
  3. Aleksandra Kucharska
  4. Lila Gumkowska

Faza grupowa:
Peczulis – Gumkowska 6/4
Podolak – Gałan 2/6
Czajkowska – Kucharska 6/4
Borowska – Shumeiko 0/6
Kucharska – Gumkowska 7/6
Czajkowska – Peczulis 6/0
Podolak – Borowska 7/5
Gałan – Shumeiko 6/1
Peczulis – Kucharska 3/6
Czajkowska – Gumkowska 6/0
Podolak – Shumeiko 4/6
Gałan – Borowska 6/0 ( v/o )

Półfinały:
Czajkowska – Shumeiko 4/0 4/0
Gałan – Kucharska 4/3 3/4 5/10

Finał:
Czajkowska – Kucharska 4/0 4/0

Mecz o 3 miejsce:
Gałan – Shumeiko 4/1 4/1

Kat. Pomarańczowa

  1. Ala Załuska
  2. Pola Drzyzguła
  3. Tosia Drzyzguła
  4. Hania Ochenkowska
  5. Hela Klimowicz
  6. Hela Konarzewska

Pola – Tosia 3/0
Ala – Hania 3/2
Hela ( Klimowicz )- Hela ( Konarzewska ) 3/1
Pola – Ala 3/1
Hania – Hela ( Klimowicz ) 3/2
Tosia – Hela ( Konarzewska) 1/3
Hela ( Klimowicz ) – Ala 3/1
Tosia – Hania 3/0
Pola – Hela ( Konarzewska) 3/0
Tosia – Ala 1/3
Hela ( Konarzewska ) – Hania 0/3
Pola – Hela ( Klimowicz) 3/0
Hela ( Klimowicz ) – Tosia 3/0
Ala – Hela ( Konarzewska ) 3/1
Pola – Hania 3/0

1 miejsce – Pola Drzyzguła
2 miejsce – Hania Ochenkowska
3 miejsce – Hela Klimowicz

Kat. Młodzieżowa

Gr A

  1. Gabriel Zaremba
  2. Michał Biernacki
  3. Mateusz Rostkowski
  4. Lila Gumkowska

Gr. B

  1. Aniela Podolak
  2. Michał Olejniczak
  3. Stanisław Szwejkowski
  4. Jerzy Chełstowski

Zaremba – Biernacki 6/0
Podolak – Olejniczak 0/6
Rostkowski – Gumkowska 6/0
Szwejkowski – Chełstowski 0/6
Biernacki – Rostkowski 1/6
Olejniczak – Szwejkowski 4/0
Zaremba – Gumkowska 4/0
Podolak – Chełstowski 0/4
Zaremba – Rostkowski 4/0
Podolak – Szwejkowski 4/0
Olejniczak – Chełstowski 1/4
Biernacki – Gumkowska 4/3

Finał:
Zaremba – Chełstowski 4/1

Mecz o 3 miejsce:
Olejniczak – Rostkowski 4/1

Z racji na burzę i opady deszczu część gier przeniesiona została do hali, a mecze zostały skrócone.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkich za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Partnerem wydarzenia było Miasto Ostrołęka

559293990_1504211824678145_5987127760382875617_n