BARTEK MURACH MISTRZEM MASTERS 2023

W tym roku pogoda dopisała i przy pięknym słońcu w dniach 15-17 września na kortach MOSiR w Ostrołęce odbył się MASTERS 2023. Poziom jaki zaprezentowali tenisiści był bardzo wysoki ale w końcu to turniej 8 najlepszych zawodników sezonu zgodnie z rankingiem OST. Na początku w piątek i sobotę gry toczyły się w grupach gdzie padły następujące rozstrzygnięcia:

– półfinał Wyrębek-Bułkowski 6:0 6:0

W niedzielę 17 września, został rozegrany mecz finałowy i nastąpiło podsumowanie turnieju:

Wyniki:

– mecz o miejsce VII Mielnicki-Nosek krecz Nosek

– mecz o miejsce V Boryszewski-Mrozek krecz Mrozek

– mecz o miejsce III Brakoniecki-Bułkowski krecz Bułkowski

W wielkim finale spotkali się, Bartek Murach oraz Rafał Wyrębek. W przepięknym stylu w dwóch setach podkreślając swoją dominację w całym turnieju zwyciężył Bartek pokonując Rafała 6:1 6:1 i został zwycięzcą Turnieju Masters 2023.

Wielkie podziękowania dla sponsorów imprezy:

• Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki, który objął imprezę swoim patronatem i ufundował pamiątkowe puchary dla wszystkich uczestników.
  • Paweł Niewiadomski – Klub Radnych „Nasza Ostrołęka”, który ufundował nagrodę za I miejsce w wysokości 1000zł.
  • Radnej Klubu „Ostrołęka dla Wszystkich” Ewa Szatanek, która ufundowała nagrodę za II miejsce w wysokości 500 zł.
  • Bartosz Śnieciński – Przewodniczący Rady Osiedla Starosty Kosa, który ufundował nagrodę za III miejsce w wysokości 300 zł.
  • Radę Osiedle Starosty Kosa Ostrołęka , która wsparła organizację imprezy kwotą o wartości 400 zł.

Dziękujemy Wszystkim zawodnikom oraz kibicom za cały sezon singlowy i już szykujemy się do następnego