W ubiegły weekend nasze korty były przepełnione tenisem!

W ubiegły weekend tj. 18-19.06.2023r. nasze korty były przepełnione tenisem, rozegraliśmy aż cztery turnieje, w czterech różnych kategoriach. Pierwszego dnia rywalizowali debliści w kat. OPEN, drugiego dnia korty należały do najmłodszych i tych troszkę starszych adeptów tenisa. Grała kategoria pomarańczowa – do lat 10, zielona – do lat 12, oraz młodzieżowa do lat 16. W turnieju deblowym zwyciężyła para Podolak/Woźniak, która po bardzo zaciętym i pełnym zwrotów akcji meczu pokonała parę Boryszewski/Kurowicki. Turniej obfitował w wiele zaciętych pojedynków, oraz mnóstwa emocji.

W kategorii pomarańczowej do lat 10 najlepsza okazała się być Marcelina Podolak, która idąc w ślady swojego ojca zgarnęła puchar za pierwsze miejsce. Drugie miejsce dla Oliwiera Kołakowskiego, który świetnym występem zainaugurował swoją przygodę z turniejami, trzecie miejsce dla Alicji Falkowskiej. W kategorii zielonej do lat 12 zwyciężył Jerzy Chełstowski, drugie miejsce dla Gabriela Zarebmy, podium zamyka Aniela Podolak, która dołożyła swój puchar do rodzinnej kolekcji.

W kategorii młodzieżowej zasłużone zwycięstwo dla Leny Czaplejewicz, drugie miejsce dla Jerzego Chełstowskiego, który tego dnia zgarnął puchary w dwóch kategoriach wiekowych, za co należą mu się wielkie brawa, trzecie miejsce dla rozgrywającego świetne zawody Oliwiera Iglika, który przegrał drugie miejsce tylko gorszym bilansem gemów. Wielkie Brawa dla wszystkich uczestników (szczególnie tych najmłodszych), kibiców oraz rodziców, dziękujemy za wspólnie spędzony czas i rywalizację na korcie, i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe.

Bądźcie czujni, śledźcie naszą stronę oraz profil na FB. Do zobaczenia na korcie.