Krzysztof Bułkowski zwycięzcą turnieju w kat. 40+.

Nie zwalniamy tempa, za nami kolejny rozegrany turniej, tym razem rywalizacja toczyła się pośród troszkę bardziej doświadczonych zawodników i zawodniczek tj. w kat. 40 +.

Po całodniowej rywalizacji, która prowadzona była systemem brazylijskim najlepszy okazał się być Krzysztof Bułkowski. Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone, do którego kluczem okazała się być zdecydowanie najlepsza dyspozycja fizyczna, oraz umiejętność rozłożenia sił w przekroju całego turnieju.

W meczu finałowym Krzysztof Bułkowski pokonał swojego imiennika – Krzysztofa Brakonieckiego 6/1. Podium zamyka Tomasz Pakieła, który w meczu o trzecie miejsce, który wyjątkowo miał miejsce, pokonał Mirka Mazucha 7/6. Gratulacje dla zwycięzców oraz wielkie brawa dla wszystkich uczestników, którzy podjęli trudy rywalizacji mimo upalnej pogody.

Za nami turniej w kat. 40+, a przed nami już w najbliższą sobotę kolejny turniej singlowy OPEN – Mistrzostwa Kurpi o czym już niebawem poinformujemy w odrębnym artykule. Już dziś zapraszamy do udziału. Do zobaczenia na korcie.

Dodaj komentarz