W ubiegłą niedzielę – 22.05.2022r. rozegrane zostały turnieje dla dzieci i młodzieży w kategoriach zielonej (do lat 12), pomarańczowej (do lat 10) oraz młodzieżowej (do lat 16)

Słowa uznania i wielkie brawa należą się wszystkim zawodnikom i zawodniczkom z racji na rywalizację w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Mimo chłodu i opadów deszczu do rywalizacji przystąpiło 17 młodych adeptów tenisa. Niektórzy z nich co godne podkreślenia zdecydowali się na rywalizację w dwóch kategoriach wiekowych.

 

W kat. zielonej zwyciężył Oliwier Iglik, w kat. pomarańczowej najlepsza okazała się Lila Gumkowska, natomiast w kategorii młodzieżowej kolejny triumf Kuby Bieżuńskiego. Mimo trudnych warunków byliśmy świadkami naprawdę dobrych spotkań stojących na wysokim poziomie, co zapowiada bardzo ciekawą rywalizację wśród tenisowej młodzieży w obecnym sezonie, który tak naprawdę zainaugurował na ceglanej mączce.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom oraz rodzicom za rywalizację i poświęcony czas, i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje organizowane przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe, a będzie ich sporo ; )

 

Do zobaczenia na korcie.
Poniżej skrócone wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach.

Kategoria pomarańczowa:
1. Oliwier Iglik
2. Aleksander Fronc
3. Lena Czaplejewicz

 

Kategoria zielona
1. Lila Gumkowska
2. Artur Cieślik
3. Marcelina Podolak

 

Kategoria młodzieżowa
1. Jakub Bieżuński
2. Borys Michalik
3. Bartosz Chełstowski

Dodaj komentarz