Bogumił Podolak i Kamil Woźniak zwycięzcami Serafin Cup w kat. OPEN, Artur Borowy i Waldemar Dziurda triumfatorami kat. +100

W ubiegłą sobotę rozegraliśmy inaugurujący sezon letni turniej deblowy Serafin Cup. Tym razem graliśmy w dwóch kategoriach tj. OPEN, w której rywalizowało 9 par deblowych podzielonych na 3 grupy, oraz +100, gdzie suma wieku zawodników grających ze sobą w parze musiała być równa lub wyższa niż 100 lat.

W tej kategorii zgłosiło się sześć par podzielonych na dwie trzy osobowe grupy. W kategorii Open swoje grupy wygrały pary Podolak/Woźniak, Bułkowski/Skrodzki oraz Dmochowski/Styła.

Skład półfinalistów uzupełniła para Misztalewski/Wyszyński, która awansowała dzięki najlepszemu bilansowi pośród par, które zajęły w swoich grupach drugie miejsca.

W meczach półfinałowych zmierzyli się Podolak/Woźniak – Bułkowski/Skrodzki 6:3 7:6 (6) oraz Dmochowski/Styła – Misztalewski/Wyszyński 6:1 4:6 10:4. W finale pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze 6:4 6:1. W meczu o 3 miejsce górą para Misztalewski/Wyszyński 7:6 (4) 4:6 10:4. W kat. +100 bardzo pewne zwycięstwo w meczu finałowym odnieśli koledzy z Ostrowi Mazowieckiej tj. Artur Borowy oraz Waldemar Dziurda pokonując parę Mazuch/Żubrowski w stosunku 7:1 biorąc tym samym rewanż za porażkę w fazie grupowej.

Wszystkim zawodnikom, zawodniczkom i kibicom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już dziś zapraszamy na kolejne turnieje. Przypominamy, iż dostępny już jest kalendarz imprez organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe w sezonie letnim 2022r. Terminarz dostępny na naszej stronie tenis-ostroleka.pl
Do zobaczenia na korcie.

Dodaj komentarz